Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem w trakcie poszukiwania pracy, do tej pory pracowalem w fabrykach, magazynach lub w motoryzacji, byłem juz brygadzistą, kierownikiem i managerem. Nie mam wyższego wykształcenia jedynie skończone LO z maturą. Dostałem dzisiaj ofertę pracy na maila,

"Oferuje stanowisko asystenta serwisu, którego głównym zadaniem jest fakturowanie w oparciu o system SAP i prowadzenie wewnętrznego controllingu techników serwisu. "

Jest to praca w serwisie wózków widłowych w dużym mieście. Nigdy nie pracowałem na takim stanowisku a dostałem pytanie ile chce zarabiać? i nie wiem co odpisać żeby nie zawołać za dużo i za mało, do tej pory zawsze miałem te 3tys na ręke. Oczywiscie umowa o prace.

#pracbaza #praca #kiciochpyta
  • 7
Pierwszy
@Meciek: cześć mireczku. 3 tys. na start to za dużo. Powiedz 2 max + po 3 msc renegecjocje jeśli się sprawdzisz. Jestem managerem średniego szczebla w korpo finansowego także wiem co mówię.
@Meciek: Ja bym napisał coś w stylu "wiem ze nowym pracownikom bez wykształcenia się nie placi dużo ale w poprzedniej pracy zarabiałem tyle i tyle na takim i takim stanowisku w związku z nowym stanowiskiem jestem sklonny zejsc do tylu i tylu o ile dzieki dobrej pracy bede mogl polepszyc swoj stan materialny w przyszlosci"

Pewnosc siebie i brak durnych podchodów.