Wpis z mikrobloga

P------o was w c--j z tym wrzucaniem fot tej Agnieszki. Pokażcie swoje ryje pajace. Kazda z postaci dała pretekst do szkalowania jej ale nie ona. Normalna dziewczyna o przecietnej urodzie, a wykopki sobie znalazły obiekt do nabijania sie. Jakby wam przyszlo do powiedzenia jej tego ścieku osobiście to byscie obsrali zbroje jak seba przed arsenem.
#danielmagical
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedlapsa: ja p------e...
a jak ktoś wstawia się za facetem to czarnorycerzy?
K---a wam już z tym białorycerzeniem o--------a.
Tu nie chodzi o obronę "niewiast", a o potępianie ludzi, którzy są chujami. Bez względu na to dla kogo są chujami.

@stiepanczicz: akurat była z grubym na grubo przed wiekopomnym remontem, który ukoronował daniela na króla strimów
  • Odpowiedz
@peetee a ja się zastanawiam kiedy ta patola wreszcie zejdzie z jupiterow bo ile kuźwa można. To już trwa 3,5 miesiąca. A było śmieszne przez tydzień.

Lato jest, ładna pogoda a wy oglądacie jakąś menel rodzinkę...
  • Odpowiedz
@peetee: ale o co burzysz. tam sie szkaluje wszystkich oprocz Soni. zycie. pokazuja sie z najgorszej strony, to dostaja najgorsze recenzje. aga dostaje rykoszetem, po co w ogole sie pojawiala na strimie. xD tym bardziej, ze za bardzo urodziwa nie jest... to jak proszenie sie o klopoty. ja swojego ryjca tez nie pokazuje, bo wiem czym sie skonczy.
  • Odpowiedz