Wpis z mikrobloga

@Tutorzyc: co oni uwzięli się na tę witaminę c? Leczy raka, odkwasza. Równie dobrze mogliby uznać że japka mają właściwości magi... lecznicze to przynajmniej wspieraliby polskich sadowników
@Tutorzyc: Zawsze #!$%@? mnie logika ziębowców

Gigantyczne koncerny farmaceutyczne i badania naukowe oszukują na pewno!

Ten koleś z książką bez źródeł na pewno jest warty uwagi bo on się zna i nie jest kupiony przez big farmę!


Udało mi się kumpla wyciągnąć z tego szamba. Z nim jakoś jeszcze poszło, bo gość jest dość inteligentny (niestety, inteligentni ludzie też często się na to łapią). Niestety, oświecenie większości prawdopodobnie graniczy z cudem.
@Tubanja: Zięba jest spierd***** po AGH, która nie ma pojęcia o niczym związanym z medycyną. Dodatkowo stara się uzasadniać swoje twierdzenia jakimiś publikacjami... Chciałem kiedy przeczytać jakąś, bo w pismach naukowych publikowanie jest strasznie restrykycyjne - recenzenci to wrzód na dupie. Może po prostu nagina wnioski/wyniki badań... nie wiem :<
@farmaceut: ale to są jaeś szemrane pubki z bombaj żurnal o if -1 albo gorzej o niejasnych założeniach i jeszcze mniej jasnych wnioskach.... Grupy badawcze 4 osoby, szkoda czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tutorzyc: IF = -1 ~ You made my day ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musze przysiasc I naprawde poczytac... a jednak są przyjmowane :< i takie Zięby odwoluja sie do nich... najlepsze są prace badawcze z 1 osobą - jakiś napisany tekst bez ładu i składu zwykle ;D
@Tutorzyc: W sumie czemu odkwasza? (znaczy - to że odkwasza a nie za, to wiadomo, ale np cytryny)
Cytrusy zawierają mało cukru. Ponieważ kwasy obecne w cytrusach są słabe, w organizmie są metabolizowane do soli, takich jak cytrynian potasu lub sodu. Z tego powodu nie zakwaszają organizmu, a wręcz przeciwnie – odkwaszają go.
Czyli w sumie co się dzieje?
W skrócie od 3 grup karboksylowych "odpada" H+ i do COO- przyłączają