Wpis z mikrobloga

@llllllll: Dla mnie to jest zwykły skrót myślowy i naprawdę nie wiem, o co się tak sracie. Polskie obozy koncentracyjne, bo są w Polsce. Każdy średnio ogarnięty osioł wie o Auschwitz i kto kogo tam zabijał. A jak nie wie, to napisanie mu, że to był obóz stworzony przez niemieckich nazistów i tak niewiele mu da. Przykro mi, że was to tak boli, a może ja mam tutaj jakieś zbieżne informacje?
@szzzzzz No właśnie wydaje mi się, że nie każdy "średnio ogarnięty osioł" to ogarnia. My mamy prościej, bo jest to historia, która nas dotyczy, ale taki Anon z Wielkiej Brytanii czy Stanów jeśli się nie zainteresuje, to będzie powtarzał po gazetach o "polskich obozach śmierci". Lepiej edukować w każdym razie, a przynajmniej próbować, może ktoś ogarnie.
@szzzzzz: W Polsce rzeczywiście każdy średnio ogarnięty osioł wie o Auschwitz i kto kogo zabijał, bo u nas ię o tym uczy od najmłodszych lat, ale za granicą już ludzie z tym mają problem i możesz nie wierzyć, ale spora część (nie mówię, że większość, ale spora część) zachodnich społeczeństw (zwłaszcza w USA) uważa, że naziści Polacy byli w 2WŚ nazistami...
Dla mnie to nie jest skrót myślowy, bo jakoś nie
@llllllll: @Shishu: @gerwant2k: @eru_iluvatar: bez komentarza, naprawdę... link do artykułu: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4706244/Kate-William-Gdansk-day-two-Polish-tour.html
Nawet jak zostało zmienione, to powinno się to pochwalić, a nie ryczeć, że przez godzinę było "polish". A przynajmniej o tym poinformować w poście

Co do znajomości historii w Wielkiej Brytanii, mogę coś na ten temat powiedzieć. Obok mnie siedzi mój chłopak, który jest Anglikiem, więc żródło z pierwszej rączki. O obozach i drugiej wojnie mówią w
Pobierz
źródło: comment_s97dJNSPu7h57vxu6CdxCp2c4rXipI5m.jpg