Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: po pierwsze, po co dajesz link do artykułu, który nie jest tu komentowany?
Po drugie, chyba "każdy średnio ogarnięty osioł" się zorientował, że gdy dodawałem posta, to wisiało na stronie "Polish".
Po trzecie gdy zostało zmienione, to o tym poinformowałem w komentarzu, a nawet lekko pochwaliłem pisząc "fajnie, że zmienili".
Po czwarte pozdrów chłopaka, ale nie obchodzi mnie on.
I po piąte to gdzie są najlepsze uczelnie też nie ma nic do
  • Odpowiedz
@llllllll: Po pierwsze, bo jest tam wideo, którego post dotyczy
Po drugie, co? Twierdzisz, że każdy siedzi w internecie 24/7 i tylko odświeża strony? Niezbyt rozumiem.
Po trzecie, miło, ze napisałeś to w komentarzu, ale chyba pisząc post już wiedziałeś, że tytuł został zmieniony? Czy nie?
Po czwarte, pozdrowię, ale chyba przykro mu będzie jak mu powiem, że go nie obchodzisz :(
Po piąte, komentarz do uczelni był skierowany głownie
  • Odpowiedz
Bo są w Polsce, dlatego są nazwane polskimi, as simple as that. Przyjęło się mówić, że jak coś się znajduje w danym kraju, na przykład w Danii, to jest duńskie.


@szzzzzz: serio? choćby i dlatego, że była to jedna z największych zbrodni ludzkości tym bardziej powinno się pamiętać kto ją uczynił i komu a nie gdzie to się działo. zważ też na to, że w większości ludzkie umysły od razu
  • Odpowiedz
Po trzecie, miło, ze napisałeś to w komentarzu, ale chyba pisząc post już wiedziałeś, że tytuł został zmieniony? Czy nie?


@szzzzzz: powtarzam, że pisząc post, na stronie wisiało "Polish". Po ok. godzinie zauważyłem, że tytuł został zmieniony i napisałem o tym w komentarzu.
  • Odpowiedz
@Visty: ale ogarnij wykopku, że jak zobaczysz na ulicy Krakowa, Gdyni, albo Warszawy samochód marki BMW to nadal jest to niemiecki samochód, a nie polski, mimo że jedzie po "naszej ziemi", a jego właścicielem jest Polak.
  • Odpowiedz
@Visty: porównanie jest bardzo proste. Liczy się autor "dzieła", a nie jego posiadacz.
BMW jest niemieckie, nawet jeżeli właścicielem konkretnego egzemplarza jest Polak, bo wykonali je Niemcy.
Dama z Łasiczką jest włoska, mimo że od wieków znajduje się w Polsce, bo wykonał ją Włoch, Leonardo da Vinci.
Obozy koncentracyjne, pomimo że znajdują się na terytorium Polski, są niemieckie, bo stworzyli i nadzorowali je Niemcy.
Proste jak drut.
  • Odpowiedz
@pax_psychicae: Odwiedzili jakiś na Pomorzu.
I "tak dla ścisłości" to rzeczywiście, Salomon Morel to zdecydowanie był Polak i w ogóle, władze na terenie Polski w latach 1945-49 to były typowo polskie władze...
  • Odpowiedz
@szzzzzz: moje gówno zrobione w twoim domu jest twoje?
Skoro mówisz, że nikt nie odświeża 24/7 stron,to zakumaj, że przez tą godzinę wiele osób mogła zostać wprowadzona w błąd. Dla mnie pisanie o polskich obozach jest nie do uzasadnienia.
  • Odpowiedz