Wpis z mikrobloga

@kacpervfr: Ty weź lepiej te niezniszczalne P51, obejrzałem wczoraj powtórkę jak gościowi sprzedałem 4 konkretne serie z 13mm + 20mm które nic mu nie zrobiły, nawet nie ruszyły lotek. Teraz biorę już tylko 30mm działka.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: Amerykanie są fajni jak lubisz amerykańskie maszyny z filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli nie to lepiej sobie darować na początek gdyż samoloty mają nieoczywiste na pierwszy rzut oka zalety a w drużynach jest zawsze dużo bombowców przez co twój winrate będzie niski i większość walk powietrznych będziesz rozgrywał w formacie 1v2 albo gorzej. Ile razy ja klnę lecąc moim P47 gdyż nawet zwijając się jak
  • Odpowiedz
zawsze dużo bombowców przez co twój winrate będzie niski i większość walk powietrznych będziesz rozgrywał w formacie 1v2 albo gorzej. Ile razy ja klnę lecąc moim P47 gdyż nawet zwijając się jak w ukropie czasami nie da się nic ugarć.


@Sawik2003: Po pierwsze, to drużyna która ma więcej bombowców wygrywa, nie wiem dlaczego tego jeszcze nie zauważyłeś. Po drugie, widocznie nie znasz zalet tego dobrego samolotu. Fakt, przed poprawką karabinów buł
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Niemcami nie polecam bo ich wszystkie myśliwce mają specyficzną strategię ataku (ale bardzo skuteczną) którą i tak wszyscy znają więc ciężko jest zaskoczyć wroga. Ich myśliwce są dopancerzone, mocno uzbrojone ale nie nadają się do walki kołowej. Ruskie szczury to chyba we wszystkim są dobrzy (zwłaszcza jak ostatnio widziałem Ishaka lecącego 790kmh przez co niemal byłem gotowy odinstalować tą grę).
  • Odpowiedz
@Crosshairs: Moje zestrzelenia na P47 liczone są w setki więc mam pewien obraz sytuacji. Wydaje mi się, że mówimy o różnych trybach gry. Ja gram tylko na RB i do szewskiej pasji doprowadzają mnie kolejne bombowce w drużynie.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: tak, kiedy mną już trząsło i osiągałem limit wytrzymałości maszyny to ten ruski gniot jeszcze mnie doganiał, mimo że ma wpisaną prędkośc maksymalną 614km/h
  • Odpowiedz
@Sawik2003: Pokazałeś z ab. Masz dobre statystyki co do procentu zwycięstw. U mnie do ok 150 bitew przy 220 zestrzeleniach, ale znowu procent zwycięstw to 47%

Po prostu widać że mamy różne style gry, ja bardziej skupiam na walce w powietrzu, bo tylko setka zniszczonych celów naziemnych.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: Zawsze priorytetem jest u mnie walka z wrogimi myśliwcami. Potem jak jest czas to sobie strzelam w naziemne. W wersji D-28 widać, że skupiam się też na walce w powietrzu. Poza tym czemu twierdzisz, że pokazałem z AB? Wyraźnie widać zaznaczonego taba RB.
  • Odpowiedz