Wpis z mikrobloga

@revoolution: Argument "opinia publiczna" jest dla mnie tak samo istotny jak "co mi powiedział jeden facet w barze". Nie robisz tego sam= nie masz pojęcia o co w tym chodzi. Teoretyzowanie, bo "ja widziałem jak jeden leciał dwieście po mieście" i obejrzałem filmiki na wypoku to nie są solidne argumenty. Zresztą kompilacja "Polskie drogi" wyraźnie pokazuje, że w 4oo jest więcej gamoni, bo zdarzenia z moto są tam w marginalnej ilości.
  • Odpowiedz
@Stitch: wg mnie zajebiście, spuchnie ci w stawie i nie możesz ruszać dłonią góra dół wcale. 2 razy lewy i 3 razy prawy miałem. Za każdym razem tak samo, tylko raz z gipsem wytrzymałem do końca ale wtedy jeszcze byłem młody ;)
potem bandaż i szyna i spoko.
  • Odpowiedz
@Stitch: Połamałem kiedyś jeden i gdyby nie spuchł to bym nie wiedział, że jest połamany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej, że to był początek wakacji, a jak wtedy się jeszcze uczyłem. To jest ból. Jeśli są przemieszczenia to @aliasef powinien sobie już teraz ogarniać dobrą rehabilitację.
  • Odpowiedz
@Stitch: A to w moim sporcie tak czasem się dowiadujesz po jakimś czasie o żebrach. Niby sparringi to soft contact, ale czasem przyjmiesz buta na klatę, to potem zdziwienie przy oglądaniu zdjęć rentgenowskich :D
  • Odpowiedz