Wpis z mikrobloga

Na prośbę @Life_will_kill_ya sprawdziłem czy moderacja na Dicordowym RASie ma dodatkowe chromosomy i ze smutkiem muszę przyznać: JESZCZE JAK.
-szkaluj @SandManderek i nazywaj go "#!$%@? karaczanersem" ktróry "czepia się słabszych"
-sam używaj karaczanerskiego lingo
-kopnij użytkownika na 6 godzin metodą "na silniejszego" (razem z etatowym ułomkiem z czaterii) za to, że napisał "jeszcze jak" bo "hehe jestem bode wszytko moge xD"

@Life_will_kill_ya? More like Lifewillkillyabystabbingyouinthe_back - around Life never relax


Polecam też autoban (niem. Autobahn) dla ciebie samego za twój "wykopkowy humor" pokroju "dobrze że zdech", ale to stanie się wyłącznie wtedy gdy przestaniesz stosować podwójne standardy, czyli nigdy.

p.....e - Na prośbę @Lifewillkillya sprawdziłem czy moderacja na Dicordowym RASie ma ...

źródło: comment_YJCmpVoKYe93Ru2Qz3HXC4psMOTrEzzF.jpg

Pobierz
  • 14
@norypS: On jest jakimś ironicznym-furry jak sam tłumaczył, czyli gorszy niż same zwierzęta. A co do tej "GROOPKY" to jest jakaś parodia. Najpierw ustalają zasady, kopią cię za ich nie przestrzeganie, a sami robią co chcą. Użytkowników coraz mniej, boderatorów wincyj i wincyj. Smród nieziemski.
p.....e - @norypS: On jest jakimś ironicznym-furry jak sam tłumaczył, czyli gorszy ni...

źródło: comment_D0aw9oppYqMUg8b4KZQ6RVfTjsMQ9GlK.jpg

Pobierz