Wpis z mikrobloga

Chrzest Świadków Jehowy na Kongresie w Sosnowcu 15.7.2017

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/sosnowiec/a/chrzest-swiadkow-jehowy-na-kongresie-w-sosnowcu-1572017,12272693/

Chrzest Świadków Jehowy w Sosnowcu: W Sali Zgromadzeń Świadków Jehowy przy ul. Mikołajczyka 84 w Sosnowcu odbywa się Kongres Regionalny Świadków Jehowy. Podczas drugiego dnia odbył się także chrzest. Uczestnicy chrztu nie kryli wzruszenia i radości ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Chrzest Świadków Jehowy w Sosnowcu W kongresie biorą udział mieszkańcy Katowic, Chorzowa, Tychów, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Będzina, Czeladzi, Siewierza, Jastrzębia Zdrój, Żor i Wodzisławia Śląskiego. W sumie to ok. 6500 osób. To pierwszy z pięciu kongresów, które tego lata odbędą się w Sosnowcu (terminu kolejnych spotkań - 21-23 lipiec ; 28-30 lipiec ; 4-6 sierpień ; 11-13 sierpień).

#swiadkowiejehowy #kongresy #sosnowiec #polska #ciekawostki
Pobierz bioslawek - Chrzest Świadków Jehowy na Kongresie w Sosnowcu 15.7.2017


http://www...
źródło: comment_wE4YzGfayLvaTb9yOo4ktwpku7odA0gJ.jpg
  • 12
@Ya_griszka: To możesz już przestać. Do monumentu chrztu (dalej zresztą nie jest lepiej) trzymani są pod kloszem, zatruwanie mózgu przez 24/7 przez obowiązkowe lektury gazetek, które im mówią jak interpretować Pismo Święte, spotkania towarzyskie wyłącznie z innymi Świadkami Jehowy, robienie wody z mózgu na zebraniach i takich jak ten kongresach... Dzieciak w wieku 16 czy więcej lat myśli, że chrzest przyjmuje z własnej woli, a tak na prawdę całe życie jest
@robertx: Z obiegowych opinii to muzułmanie wybrali ( ͡º ͜ʖ͡º). Ogółem rozumiem o co ci chodzi, ale bardziej podoba mi się prowadzenie za rękę -> chrzest niż chrzest -> prowadzenie za rękę. Co nie zmienia faktu, że oba podejścia uważam za conajmniej moralnie wątpliwe.
Przypomniał mi się pewien dowcip, pasujący do tej sytuacji:

Bóg postawił przed Adamem Ewę i rzekł:

-Adamie, wybierz sobie żonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx: Dobrze napisaleś, to jest dowcip, ponieważ w Biblii jest napisane, że Adam przyją ten dar z serca wołając: "Ta jest kością z mojej kości" uznając ją za część swojego ciała. Innymi słowy Adam pokochał Ewę jak samego siebie ( ͡° ͜
spotkania towarzyskie wyłącznie z innymi Świadkami Jehowy, robienie wody z mózgu na zebraniach i takich jak ten kongresach...


@robertx: Masz rację na każdym zebraniu jestem poddawany praniu mózgu, np. z tego czym się splamił czytając wywody wielu "mędrców" na wykopie. A od notorycznego kontaktu towarzyskiego z takimi osobami zachowaj mnie Panie jak od powietrza, wody i ognia. Tylko tak możemy zachować swoją chrześcijańską tożsamość w tym zgniłym świecie ( ͡°