Wpis z mikrobloga

@wypok_smieszne_obrazki: @malutka_Asienka: jak ktoś nie dorósł to i po 30 będzie dla niego tragedią. Obczajcie sobie "mama i stetoskop". Dziewczyna wlasnie skończyła 5 rok medycyny, ma 2 dzieci i czas na prowadzenie bloga, facebooku, instagrama. Sama pierwsze dziecko urodziłam mając 19 lat i jeśli byłaby to taka tragedia i koniec życia to najzwyczajniej w świecie pozostalabym przy jednym, a 2 miesiace po 23 urodzinach będę miała 3 :) nie mam
ale nie ma co mierzyć wszystkich jedną miarą.


@Chcialamdobrze: no właśnie, inni to inaczej widzą, bo dłużej mieli luzackie życie i jedynym obowiązkiem było do tej pory nauczyć się na egzamin/pójść do pracy i się nie przyzwyczaili :p Dziecko to mnóstwo pracy i odpowiedzialności, sporo da się z nim zrobić, ale chyba przyznasz, że jest wielokrotnie trudniej.
Poza tym z tego co piszesz wybrałaś normalnego faceta, który nie uciekł na wieść
@wypok_smieszne_obrazki: ale też nie jest to jakaś jazda bez trzymanki i koniec świata, szczególnie jak nie jest się samemu. Gdyby dzieci były takie straszne to nikt nie decydowałby się na więcej, niż jedno. Niby jest trudniej, ale jak słucham o "problemach" moich rówieśników to ja w porównaniu z nimi mam lajtowe i bezproblemowe życie. Zawsze powtarzam, że jak ktoś chce to znajdzie sposób, a jak nie chce to znajdzie powód. Po
@Chcialamdobrze: nie tłumacz się - na początku wyskoczyłaś z tekstem o jakieś lasce co kończy medycynę i jak jej zajebiście. Znam takie kobiety - uwierz mi nie miały łatwo i wszystko okupione ciężką pracą, nieprzespanymi nocami. Jak sama widzisz nie każda 19latka, która urodzi dziecko kończy medycynę.

Wywyższający ton? Mnie wkurzają takie laskie jak Ty - nic człowiek nie osiągnie jak nie ma gówniaków. Non stop słyszę - jakbyś miała dziecko
@malutka_Asienka: akurat skakałam ze szczęścia, ale miałam już 19 lat. I nigdy nikomu nie powiedziałam, że jak nie ma dziecka to nie zna życia. Na fb wrzucam zdjęcia max raz do roku i to też niekoniecznie dzieci. Nie każdy kto ma dziecko skończy studia. Nie każdy kto nie ma dziecka skończy studia. Życie nie jest czarno-białe, a ocenianie czyjegoś życia przez neta jest słabe. Ty masz inne podejście do życia, niż
Dlaczego przesrane życie? Bo ma dziecko?


@jarzynka: Tak. Bo ma dziecko, które SAMA musi wychowywać. Nie zdajesz sobie sprawy jak to skomplikuje jej zycie na wielu płaszczyznach, czy to rozwojowych czy towarzyskich. O normalnym faceci może pomarzyć. Dziecko to poważna istota a na głowie tej panny pojawiają się dodatkowe obowiązki. Z kolei nie ukrywajmy tego, ale żaden facet w dzisiejszych czasach nie chciałby wychowywać nie swoje dziecko, chyba że jakiś desperat.
Na szczęście istnieje też drugi rodzaj ludzi. Taki, dla którego dziecko to wyzwania i nowe możliwości. Bo wiesz, 30 latek sam w disney landzie wygląda nieco creepy. Ale już z dzieckiem może być, nikt się go nie czepia ani nie przylepia łatek. A przecież on sam moze się tam bawić jak dziecko :)


@Esubane: na szczęście istnieje też inny rodzaj ludzi, taki który ma brzydko mówiąc #!$%@? na to co pomyślą
@Chcialamdobrze: o #!$%@? :DDDDD serio??? Bo Ty nie oceniasz i nie komentujesz. Mało, że matka polka (tfu, angielka) to jeszcze świętsza od papieża. Zobaczymy jak będziesz postrzegać życie i świat, jak coś się u Ciebie #!$%@? i będziesz musiała utrzymać gówniaki za zdjęcia :D Nie życzę Ci źle, ale widzę, że bańka mydlana nie jest Ci obca.
Już na samym początku mnie rozwalił tekst, że przy dwójce dzieci w ciąży masz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Miłość to żmija, kocha i zabija,

bo Seba nie założył gumy na kija.


@bm89: polecam przeczytać sobie napierw..

Poprawione:
Miłość to żmija, kocha i zabija,
bo nie założył gumy Seba na kija.
@jarzynka: Punkt drugi eliminuje pierwszy. Zabezpieczyć się nie jest tak trudno. Jest jeden warunek - trzeba myśleć. Jak miałem jakieś 16 lat i słyszałem o tych "wpadkach" to się wydawało mi, że jest to trudne. Dopiero jak w to wszedłem to się okazało, że jest to proste, tylko trzeba myśleć i być świadomym konsekwencji. Najważniejsze to nie dać sie zdominować chęci tego instynktu przedłużenia potomstwa. To to coś co powoduje, że
A sama matka nie może się rozwijać bo jest uwiazana w wychowywaniu samotnie dziecka.

@Rozpustnik: te co wpadają w wieku 17 lat i nie znają ocja albo #!$%@?ł to zazwyczaj i tak się nie rozwijają bo nie umieją. Nie oszukujmy się i tak skończy w gówno robocie.