Wpis z mikrobloga

@malutka_Asienka przesrane, bo ma dziecko? C'mon, nie warto tak oceniać. Poza tym nie trzeba Seby, żeby dziewczyna została sama z dzieckiem. Wystarczy brak dojrzałości, a to przypadłość wielu, także z tych dobrych i bogatych domów.
  • Odpowiedz
@wesoly_urolog: no ja tam myślę, podobnie jak @malutka_Asienka: masz 19 lat i w zasadzie już od razu wkraczasz w dorosłe życie, bo masz dziecko. Przecież w takich warunkach nie da się normalnie pójść na jakieś studia i uczyć, przejść się na jakieś imprezy ze znajomymi, po prostu wieść jeszcze jakiś czas w miarę beztroskie życie. Młodości to ona nie będzie miała takiej jak rówieśnicy, nawet jak czasem dziadkowie pomogą w
  • Odpowiedz
@wypok_smieszne_obrazki: @malutka_Asienka: jak ktoś nie dorósł to i po 30 będzie dla niego tragedią. Obczajcie sobie "mama i stetoskop". Dziewczyna wlasnie skończyła 5 rok medycyny, ma 2 dzieci i czas na prowadzenie bloga, facebooku, instagrama. Sama pierwsze dziecko urodziłam mając 19 lat i jeśli byłaby to taka tragedia i koniec życia to najzwyczajniej w świecie pozostalabym przy jednym, a 2 miesiace po 23 urodzinach będę miała 3 :) nie mam
  • Odpowiedz
ale nie ma co mierzyć wszystkich jedną miarą.


@Chcialamdobrze: no właśnie, inni to inaczej widzą, bo dłużej mieli luzackie życie i jedynym obowiązkiem było do tej pory nauczyć się na egzamin/pójść do pracy i się nie przyzwyczaili :p Dziecko to mnóstwo pracy i odpowiedzialności, sporo da się z nim zrobić, ale chyba przyznasz, że jest wielokrotnie trudniej.
Poza tym z tego co piszesz wybrałaś normalnego faceta, który nie uciekł na wieść
  • Odpowiedz
@Chcialamdobrze: nie musiałam wyjeżdżać do UK, aby ułożyć sobie życie. Skończyłam studia w terminie, kupiłam mieszkanie, właśnie zmieniam pracę na kolejną, mam szczęśliwe życie w PL.
A tak na marginesie, przy socjalu w UK to możesz mieć i 10 - i nie pracować.
  • Odpowiedz