Wpis z mikrobloga

Miraski, Miruny, Mirabelki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś z Was używa mokrej karmy Bozita Feline? Najlepiej wersji dla sterylizowanych kotów? Szukam opinii bo czas zmienić karmę naszemu grubemu Benkowi bo to stworzenie jest mega wybredne i zamiast "pasztetów" z Animondy woli jakieś bardziej mokre żarcie.

Jak na moje oko skład całkiem spoko ale może ktoś bardziej doświadczony się wypowie? Może ktoś z #weterynaria ?

Na zdjęciu nasz #szarypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koty #kot #smiesznekotki #podrobkawacika #pytaniedoeksperta #pytanie
Yankumiii - Miraski, Miruny, Mirabelki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ktoś z Was używa m...

źródło: comment_uiLyfvpmGAgeYPynjv50A5lWEunAquAs.jpg

Pobierz
  • 36
  • 0
@Styrmir nasz lubił tą Animonde do czasu aż raz dostał gowno gourmet czy jak to sie nazywa i od tamtej pory nie rusza za bardzo "pasztetów".. Troche boli, że staramy się kupować spoko karme a ten mały ciec woli jakieś gówno karmy bo są bardziej mokre..
@Yankumiii: Mój startował od animondy dla kociąt. Jak przeszedłem na animondę adult, kupiłem dla testów suchą purizona. Na animondę potem nie chciał nawet patrzeć. Dla mnie nawet lepiej, mniej na to wydaję.
  • 0
@NevilX purizon tańsza od animondy? O.o albo mi się karmy mieszają w głowie albo purizon jest dość drogą karmą. I jakby nie było chodzi mi głównie o mokrą bo suchą dostaje (Smilla) i zre jak #!$%@?, z sucha nie mamy problemu.
@Yankumiii generalnie chodzi o to żeby powoli zmniejszać ilość tej której chcemy się pozbyć na rzecz tej którą chcemy aby jadł. Może to trochę zająć ale małymi krokami dużo osób dało radę tak zamienić karmy.
@Yankumiii: Ale piękny, miałam takiego samego, ale się zachorował (,)

Mojemu dawałam Applaws z suchych, a z mokrych np. Almo Nature, Animonda Carny Ocean, Applaws. Był strasznym niejadkiem, więc dawałam mu raczej to co zje, niż to co ma jakiś super skład, chociaż te złe nie są.
Chcesz go odchudzić? Brytyjczyki nie bardzo można sprawdzać według tej grafiki wyżej, bo są strasznie puchate. Na mojego wszyscy mówili,
  • 0
@muszka_owocowka Dzisiaj byliśmy w zoologicznych w poszukiwaniu karmy i wzięliśmy kartonik Bozity i właśnie Almo Nature - coś czuję, że obie bedzie chciał jeść bo jara go ta "galaretka". O Applawsie słyszałam od juciuberki, która też ma Brytyjczyka i coś nie była z niej zadowolona wiec mam mieszane uczucia. Staramy sie kupować karmę, która ma w miarę dużo miesa a nie zapychaczy bo tak nam polecili w hodowli i w sumie sama
  • 0
@muszka_owocowka Royala dostałam od Royala (xD) a nawet kilka paczek i od czasu do czasu dostaje po trochu( ͡° ʖ̯ ͡°) i owszem, jest większa ale i tak polyka xD Już były sytuacje, że najadl się a chwilę potem wszystko zwrócił i były to całe kawałki >.<
92% mięsa i produktów mięsnych w kawałku (w tym kurczak, wieprzowina, indyk), galaretka, minerały


@xhxhx: najlepiej jak masz napisane mięso z..., wtedy mozna zalozyc ze jest to mieso miesniowe, a tak nie wiadomo czy to co oni daja to mieso miesniowe, resztki co zostaly po wycieciu miesni dla nas, czy tez po prostu produkty pochodzenia zwierzecego do czego zalicza sie wszystko co moze zostac ze zwierzaka.