Wpis z mikrobloga

@cylo24: #mirkokoksy #mikrokoksy troche #zalesie co jest ze mną nie tak redukuję od 1 roku niby nie jest źle w pasie -13 cm waga -12 kg tylko coś jest nie tak z moją siłą zaczynałem ćwiczyć wyciskanie na płaskiej robiłem 4x8 - 62-65 kg teraz ciężko jest 60 w przysiadzie robiłem 60 teraz ledwo 50 dam rade, jak patrze na tych wszystkich co Siady robią 100 czy wyciskanie to jest załamka :( co robić by poprawić siłę
  • 4
@cylo24: normalka, nie spodziewaj się progresu siłowego przy redukcji, zwłaszcza tak długiej. Ba, jakbyś utrzymał te ciężary to byłby sukces. Głowa do góry, jak wskoczysz na wyższe kalorie to siła pójdzie jak szalona.
@SportoweSuple: wytłumacz pokrótce :) jestem rok i 3 miesiące dokładnie ale była to redukcja długotrwa startowałem z wagi 97kg przy wzroście 172 teraz jest 85 kg obw w pasie 116 - 103 chciałem jeszcze troche zejść wagowo.
Wg mnie to trochę długa redukcja, organizm bez odpowiedniej podaży paliwa w tak długim czasie dostaje ostro po dupie. Podbijaj stopniowo kalorie o 150kcal np co tydzień, nie wrzucaj od razu na Twoje ostatnio wyliczone zapotrzebowanie, bo pewnie jest ono teraz dużo mniejsze. Powoli dokładaj kalorii, w pierwszym tygodniu możesz nawet 300 dorzucić (wszystko zależy od tego na jak dużym deficycie byłeś w stosunku do tego jak aktywny tryb życia prowadzisz). Jak