Wpis z mikrobloga

tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 km. Odpowiedź telefoniczna Skoda Polska na złożoną reklamację "źle Pan wsiada" Jak mam wsiadać? Od strony pasażera? Oficjalne pismo jest w drodze, jak tylko przyjdzie to wrzucę.
Jak ktoś chce być zawołany jak przyjdzie pismo niech zapulsuje ten wpis
#samochody #gorzkiezale #skoda #afera
K.....G - tak wygląda fotel w Skoda Octavia 3 RS, rocznik 2016 z przebiegiem 33 000 k...

źródło: comment_rQwf5yJt0bCkw38pC4YwTnEvPVvnXOo6.jpg

Pobierz
  • 204
  • Odpowiedz
@KamDG: dla wszystkich którzy się zastanawiają czy i jak ratować takie przetarcia: colourlock - wysłałem poszycie zagłówka, właśnie dzisiaj dostałem farbę dobraną idealnie pod kolor za 107 cebulionów +ship. Zrobiłem na razie próbkę na tym poszyciu zagłówka i nie da się wskazać gdzie było malowane jak się nie wie, pod żadnym kątem, pod światło, nie ma różnicy. Jest szał zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@na_magisterce_lalem_wode: przeniesienie napędu/sprzęgło głośne łożysko oporowe słychać z 10 metrów, skrzypiące tarcze kotwiczne, piszczący kompresor klimatyzacji+dzwięk przelewania się w kratkach nawiewu, trzeszczące opuszczanie szyb. Serwis ma wyjebkę, wszystko jest cacy do momentu odbioru kluczyków, poźniej są głusi i "wszystko jest według specyfikacji skody". Ja rozumiem że to tylko fabia, ale #!$%@? to mój trzeci nowy samochód klasy B i żaden tak nie chodził jak ten nawet po 100 tyś. km.
  • Odpowiedz