Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych sukcesów to nie głosowałem, nie głosuję i nie będę głosować na Prawo i Sprawiedliwość. I DO JASNEJ CHOLERY nie zaśmiecam wykopu informacjami, że PiS to i tamto. I nie oglądam telewizji reżimowej tak jak czyni to #neuropa. Mam w głębokim poważaniu "afery" z dupy (np. o jakimś gajowym - nie wiem o co chodzi, nie oglądam TV) a na partię rządzącą nie zagłosuję, bo odwołuje się do najgorszych lewackich poglądów i instynktów takich jak: socjalizm, dystrybucjonizm, sprawiedliwość społeczna, demokracja, kult państwa, republikanizm, zawiść, nacjonalizm itp. Nie dość, że PiS to partia lewicowa w sensie gospodarczym, ustrojowym i przyjmuje lewicowe pozycje w sporach historycznych, to na dodatek PiS popiera aborcję. Ale nie piszę o tym codziennie i nie obchodzi mnie co robi PiS, bo i tak na tę partię nie zagłosuję. Dlatego mam prośbę do #neuropa, ażeby zaprzestała zaśmiecać gorąca antypisowskim kontentem. Przestańcie oglądać telewizję rządową i gorąco Wam polecam zająć się czymś innym, niż polityka bierząca.

#bekazlewactwa #bekazpisu #oswiadczenie #takaprawda #polityka
  • 9
@Andreth: To dlatego mam "bardziej" nie głosować na PiS? I tak na nich nie zagłosuję, więc nie obchodzę mnie afery z dupy. I nie jestem też fanem "trójpodziału władzy" bo to herezja, więc sądy też mnie średnio interesują. Po prostu zmieniają partyjniaków na swoich - to normalne w demokracji.
@Andreth: To przestań mnie pomawiać o to, że plusuję socjalistów z PiSu. Rzuciłaś hasłem by mnie oczernić i jeszcze masz do mnie pretensje o to, że upominam się o wykazanie dowodów. Zatem zrobię to samo: użytkownikczka @Andreth plusuje Adolfa Hitlera!