Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: kiedy aktywnie zadzialacie aby odzykac swoj tag i wywalic to dziadostwo gdzies pod #narodowysocjalizm?
Przeciez bazowo... odkladajac obyczjowosc... konserwatyzm to tez szacunek do prawa... zasad... przejrzystosc itd. A tu co? Dokladna odwrotnosc.
  • Odpowiedz
czyli wszyscy Polacy to postkomunistyczni zdrajcy i złodzieje? Nawet wyborcy prawdziwie polskiej partii? A może nawet sami wybrańcy narodu? Cholera wszyscy są umoczeni i nikomu nie można ufać...


@Magnolia-Fan: Przecież to oczywiste :) Co najmniej ich rodzice (jeśli nie oni sami) urodzili się za komuny. Postkomuniści jak nic.
  • Odpowiedz
jestem trochę socjalistą


@MaxVerstappen: no tak... bo (zalozmy nawet), socjaldemokrata to to samo co narodowy socjalista. I rzy jak glupi do sera... eh.
Zielonku... wysuwaja cie z ramienia na czolo to sie chociaz doszkol i nie osmieszaj.
  • Odpowiedz
Konserwatyści, ci prawdziwi raczej przenieśli się na FB, przynajmniej ja tu raczej nie widzę zbyt wielu, może nawet żadnego. "jak będzie w konserwatyzmie" ...


@Kapitalis: no to jak to tak mozna oddawac pola?
  • Odpowiedz
Wykop dla ciebie to wojna polityczno-ideologiczna?


@Kapitalis: heh, coz ja tu mam odpowiedziec, zeby nie bylo pozniej wykorzystywane przeciwko mnie... wiesz jak jest :D
  • Odpowiedz