Wpis z mikrobloga

Wspaniale. Według Macierewicza to w zasadzie awansowałem na oficjalnego zdrajcę narodu. Pięknie, retoryka pisu się zaostrza. Stadionowi bandyci są wynoszeni na bohaterów. Rząd ustami minister pochwala akty przemocy. Macierewicz powołuje własne oddziały militarne. Czy pod koniec roku będę musiał nosić opaskę na ramieniu z napisem "zdrajca"? #dobrazmiana #pis #macierewicz #polityka
noitakto - Wspaniale. Według Macierewicza to w zasadzie awansowałem na oficjalnego zd...

źródło: comment_kAVaYyW1AvVh0yAkEprCBMkOk9oU2Bgl.jpg

Pobierz
  • 47
@skinnydog: o idolach lepiej nie zaczynaj, bo po stronie pełzającego reżimu, czy też "demokracji nieliberalnej" jak zwykł mawiać Orban, można się doszukać m. in. komunistycznego prokuratora, czy wszechmocnego ministra o niejasnych powiązaniach z ludźmi związanymi z radzieckim i rosyjskim wywiadem czy mafią. No, ale rozumiem, że ty raczej będziesz jednym z tego tłumu, który wskazującym palcem wytykając mnie i podobnych, skandował będzie: "Winny! Winny!". Ciekawi mnie, czy tym razem, kiedy niewątpliwie
@Venro: BEATA SZYDŁO do "kibiców" na Jasnej Górze":
„Państwa postulaty są dowodem zaufania, które daje mi wielką satysfakcję. Wierzę, że również z Państwa wsparciem uda się zrealizować dobrą zmianę, dzięki której każdy Polak będzie czuł się dobrze w swoim kraju i będzie dumny z ojczyzny”.

Wypowiadał się też Ludzki Pan czy jego pinczer Mariusz. Nie chce mi się szukać dalej.
@noitakto

BEATA SZYDŁO do "kibiców" na Jasnej Górze":


Dlaczego bierzesz to w cudzysłów? Ruch kibicowski w Polsce zrzesza setki tysięcy ludzi, którzy nie tylko jeżdżą na mecze, ale też organizują pomoc charytatywną dla potrzebujących, chorych lub kombatantów, opiekują się domami dziecka, schroniskami dla zwierząt, a nawet potrafią zorganizować zbiórkę na karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Do takich osób zwracała się Beata Szydło w swojej wypowiedzi, co jest oczywiste i wystarczy nie postrzegać
@noitakto: Podziwiam was, że chce wam się jeszcze wyszukiwać dla pisowskiego betonu "real news". Przecież tego nie nawrócisz. Dostaje 500 zł, 1000, 1500, może nawet więcej złotych za posiadanie dziecka, ewentualnie nic nie dostaje, ale bierze leków i to mu wystarcza.
Mali ludzie potrzebują przynależności do jakiejś grupy społecznej, która ma ideę; potrzebują czuć się potrzebni. Robić coś w imię czegoś ważnego. Taką iluzję daje ludziom "sekta smoleńska". Na wzór Kościoła,
@Venro: ta ta ta oczywiście. Panie Venro, ja nie z wyborców pisu. Ze mnie idioty Pan nie zrobisz. Ruch kibicowski? Och Szydło na pewno nie mówiła do tych ciuli od "white pride", nazistów i rasistów na poziomie rozwoju umysłowego rozwielitka, których tak łatwo obłaskawić i pozyskać do swoich celów. Nie nie, mówiła do tych ciepłych rodzin z dziećmi, uśmiechniętych, pogryzającycj na trybunach patriotycznego obwarzanka...
noitakto - @Venro: ta ta ta oczywiście. Panie Venro, ja nie z wyborców pisu. Ze mnie ...

źródło: comment_lFfvjpYvUiXOvL6YWw7BoohSF0w73T8x.jpg

Pobierz
@noitakto

Panie Venro, ja nie z wyborców pisu. Ze mnie idioty Pan nie zrobisz.


Wydaje mi się, że wcale nie muszę.

Och Szydło na pewno nie mówiła do tych ciuli od "white pride", nazistów i rasistów


Zapomniałeś o śmierciożercach Lorda Voldemorta i zwolennikach Mufasy z bajki o Królu Lwie, bo oni również są widywani na polskich stadionach.

których tak łatwo obłaskawić i pozyskać do swoich celów.


Do swoich celów, czyli do czego
Przecież Wałęsa jest zdrajcą, który zrobił w #!$%@? cały naród.


@Justycjariusz: Trollujesz czy skończyły ci się leki? Wałęsa oczywiście był, jest i pozostanie prostym człowiekiem, któremu bywanie na salonach świata nie pomogło, co mogliśmy obserwować, gdy tu pisywał. Współpracował, zgadza się. Tylko wiesz kto nim sterował? CIA. Z oczywistych względów USA nie mogą się dziś do tego przyznać, bo zniszczyłoby to tożsamość Solidarności, którą swoim nazwiskiem firmuje właśnie Lech Wałęsa. Mnie
@Venro: zamieściłem ci zdjęcie wyżej. Flagi mówią same za siebie. Czy mam ci je jeszcze raz wkleić? A, zapomniałem o słowach waszego Ukochanego Prezesa, Ludzkiego Pana, Zbawcy Polski: "nikt nam nie będzie mówił że czarne jest czarne, a białe jest białe".
@noitakto

zamieściłem ci zdjęcie wyżej. Flagi mówią same za siebie. Czy mam ci je jeszcze raz wkleić?


Nawet się nie odniosłem, bo to żaden argument.

1. "Śmierć Wrogom Ojczyzny" to hasło NSZ.
2. Szalik "Fabrycznie #!$%@?ęci" akurat nie jest może najlepszy do pokazania się w nim przy takiej okazji, ale przypominam, że szaliki i flagi były tam święcone. Być może ten akurat szalik ma dla właściciela wartość sentymentalną. Fraza "#!$%@?ęci" oznacza tyle,