Wpis z mikrobloga

Wspaniale. Według Macierewicza to w zasadzie awansowałem na oficjalnego zdrajcę narodu. Pięknie, retoryka pisu się zaostrza. Stadionowi bandyci są wynoszeni na bohaterów. Rząd ustami minister pochwala akty przemocy. Macierewicz powołuje własne oddziały militarne. Czy pod koniec roku będę musiał nosić opaskę na ramieniu z napisem "zdrajca"? #dobrazmiana #pis #macierewicz #polityka
Pobierz noitakto - Wspaniale. Według Macierewicza to w zasadzie awansowałem na oficjalnego zd...
źródło: comment_kAVaYyW1AvVh0yAkEprCBMkOk9oU2Bgl.jpg
  • 47
@stan-tookie-1: oj stan, no co ty nie wiesz że populizmy prowadzą do autokracji? Co do środowisk - przecież dobrze wiesz, że pewna organiacja o zielonej fladze to naziole. Nie wspominając o środowiskach stadionowych bandytów.
@noitakto: właśnie nie podałeś, nieśmiało stwierdziłeś że wg Ciebie ONR jest organizacją faszystowską ale nie odniosłeś tej organizacji do związków z władzą o które się rozchodzi.
" którzy popierają przmoc wobec obcokrajowców" masz jakiś przykład na to?- żeby ktoś z rządu to robił
"którzy wspierają środowiska faszystowskie i rasistowskie, " - a jakież to środowiska? w polsce nie można legalnie działać takim organizacjom. masz jakiś przykład takiego poparcia? " - rząd
@noitakto: ale co cieszy? sprawa Wałęsy? ogólnie nie, bardziej jest mi przykro, bo gość jest w sytuacji bez wyjścia. zagubił się w swoich wersjach i jest tylko narzędziem w rekach aktualnych polityków. a wydaje się, że mógł z sytuacji wybrnąć w dość prosty sposób dawno temu, ale pycha nie pozwoliła. Plus ja nie poddawałem pod wątpliwość jego współpracy to wczorajszy wywiad bardziej był kabaretem niż jakąś zmianą.

a jeżeli chodzi o