Wpis z mikrobloga

  • 13
Godny polecenia #burger w #poznan? Jadę z Nowego Tomyśla za chwilę i nie powiem coś na ciepło bym... Miejsce gdzie będę miał rower na widoku. A jak się komuś nudzi to potem będę jechał na Kostrzyn, Kurnik, Śrem i zapraszam.

#pytanie #kiciopyta dla czarnolistujących
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metaxy: rzecz gustu - ja zamiast fat boba wybrałbym Ministerstwo Browaru na Wronieckiej albo Wyczesane Porki na wodnej . Czy ty przypadkiem nie masz takiego zapotrzebowania kcal że wszystkich możesz spróbować ? :)
  • Odpowiedz
@quintic: Ale Porki to nie burgery. Fat Bob jest przez wielu uważany, za jedną z najlepszych burgerowni w Polsce, ale fakt, Ministerstwo też valid. ;)
  • Odpowiedz
@quintic: masz rację, kwestia gustu. :) Żeby nie było wątpliwości - Wyczesane Porki też polecam, podobnie jak Up In Smoke, ale jednak to nie burger.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Czy ty przypadkiem nie masz takiego zapotrzebowania kcal że wszystkich możesz spróbować ? :)


@quintic zapotrzebowanie mam, ale nie mam aż tyle czasu.
  • Odpowiedz
@metaxy: Fat Bob, Krowi placek albo Zuom Karlos. Chyba że chcesz się konkretnie n----------c burgera z dobrymi frytkami i zapić browcem w niskiej cenie, to chichiburger z chichi 4u (na wildzie i koło polibudy).
Ale w smaku to fat bob > zuom > krowi placek. (Zuom we wtorki był zamknięty zdaje się wiec sprawdz zawczasu)
  • Odpowiedz