Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie mnie olśniło czemu na wykopie nie działają tagi! Sprawa jest banalnie prosta i wyjaśnia ją załączony screen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będąc #4konserwy można dostać bana praktycznie za nic, ale będąc #neuropa można robić gnój i jechać po tym obrzydliwym PiS bo "tagi i tak nie działają"...

Znalezisko w którym użytkownikowi @polak_realista udało się znaleźć nawiązanie do PiSu - https://www.wykop.pl/link/3817921/comment/46777323/#comment-46777323

224 minusy, 13 plusów, nic się nie stało, można się rozejść, "tagi i tak nie działają" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazmoderacji #moderacjacontent ##!$%@? #niewiemjaktootagowac może #afera
Pobierz WyczesanyCzesiek - Mirki, właśnie mnie olśniło czemu na wykopie nie działają tagi! Sp...
źródło: comment_tDh2dHSkwrgstyUb5cPyQhbC7lsBoiPk.jpg
  • 12
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WyczesanyCzesiek: ile ty jesteś na tym wykopie, że nie znasz podstaw funkcjonowania tego serwisu i jeszcze robisz z tego gównoburze?

tagi w komentarzach nie działały nigdy i pewnie nigdy nie będą, modek dobrze ci napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedynie, co możesz, to wrzucić takiego politykiera na czarną listę
@Goglez: @ajuto00 chodzi mi o to, że przyczyną nie uznania zgłoszenia jest argument że "tagi i tak nie działają", podczas gdy nie powinno to mieć najmniejszego znaczenia, i taki spamer wpieprzający politykę nawet do sportowych znalezisk powinien dostać ostrzeżenie jak nie temp bana, a w najgorszym przypadku komentarz powinien zostać usunięty.
@WyczesanyCzesiek: Na pewno chcesz żeby to moderatorzy oceniali który komentarz jest zgodny z tematem znaleziska a który nie? To już byłaby przesada według mnie. "Tagi i tak nie działają" odnosi się do tego, że tagi w komentarzach nigdy nie działały (bo nie muszą i nikt tego nie chce) i nie będą działać, a nie do tego że ludzie narzekają na to że tagi nie działają ogólnie.

modek dobrze ci napisał (
Na pewno chcesz żeby to moderatorzy oceniali który komentarz jest zgodny z tematem znaleziska a który nie?


@Goglez: Ty tak na poważnie czy sobie jaja robisz? Co chwila jakieś znalezisko jest banowane bo moderacja uznaje że brakuje w nim tagu #polityka, albo nie banują tylko cichaczem sami dodają. Mało takich spraw było?
@WyczesanyCzesiek: Znalezisko to nie to samo co komentarz. Jest obowiązek tagowania #polityka politycznych znalezisk bo ma to sens, tagowanie komentarzy nie ma sensu, więc nie ma takiego przymusu. Filtrem na ludzi którzy piszą nie na temat jest czarna lista i to z niej trzeba zrobić użytek, zamiast dublować funkcje.
@przemyslaw-maczka: jakie pogorszenie sprawy? chodziło o to, żeby koleś został ukarany w jakikolwiek sposób za robienie gnoju, a nie żeby #!$%@?ć zgłoszenia czepiając się słówek jak jakiś gówniarz w piaskownicy. Wydźwięk zgłoszenia był jasny "koleś pieprzy o polityce i o zamachach na demokracje w znalezisku sportowym, ukarajcie go", ale nie, lepiej czepmy się słówek "brak tagu" i olejmy zgłoszenie