Wpis z mikrobloga

Ale mialem #!$%@? uczucie dzis w nocy, normalnie zasypiam, ale cały czas kontaktuje, nagle dochodze do takiego momentu gdy nie moge ruszać swoim ciałem, ale cały czas kontaktuje, mam wrazenie jakby ktoś probowal mnie udusic, probuje sie bronic, na poczatku ruchy gwaltowne i nic, nastepnie uspokajam sie, delikatnie probuje wstac, i wstaje, tyle ze cialo caly czas lezy w lozku, po czym nagle sie budze, sytuacja powtarzała sie conajmniej z 5 razy XD

#wtfmozgu #sen #oswiadczeniezdupy
  • 6
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: Paraliż senny, można wygooglować informacje. Mózg daje nam nieistniejącego przeciwnika by uzasadnić niemoc powstania. Sięga głęboko do naszych zasobów lęku.
  • Odpowiedz
@LubieHardkor Trzeba bylo sprobowac dalej wywedrowac z tego lozka, juz nie pamietam jak to sie nazywalo :P. Z tego co czytalem ludzie potrafili przemieszczac sie w inne miejsca (albo uroic sobie, ze sie przemieszczaja) jednoczesnie lezac w lozku. Zaczynalo sie dokladnie tak jak ty to opisales tylko oni ulatywali z pokoju i dalej dalej dalej az ladowali w jakims miejscu. Co ciekawe te miejsca byly calkowicie rzeczywiste i czasem dzialy sie tam
  • Odpowiedz
@LubieHardkor Wiesz byc moze to i dobrze :P. Znajdziesz ludzi ktorzy powiedza ze takie przezycia jak OOBE dzieja sie naprawde ('wychodzisz z ciala swoja dusza') i daja nam korzystac z pelni mozliwosci naszego mozgu, znajda sie tacy ktorzy powiedza ze to zwykle urojenia. I tacy, ktorzy powiedza ze to dzielo szatana, spotkasz zle duchy ktore namaca ci w glowie i skonczysz w wariatkowie. Pierwsi stwierdza ze skoro masz okazje (w koncu naszlo
  • Odpowiedz