Wpis z mikrobloga

  • 1239
Kręciłem kiedyś z różowym, ojciec i matka w panstwowce to księżniczce wydawało się że jest niewiadomo kim bo był ajfonik i wakacje co roku. Po czasie nazwała mnie nieudacznikiem życiowym XDD jakie było dziś moje zdziwienie gdy zobaczyłem ją na kasie w zabce w której kupuje sobie coś do picia do pracy w której zarabiam miesięcznie pewnie jej półroczna pensje. Na dodatek to ta słynna samotnie wychowująca gowniaka matka xD
Nawet się z nią nie chciałem wdawać w dyskusję, ona w sumie też bo wyczytałem to z jej oczu.
Także czuje mocny #wygryw, to się nazywa dobrze zaczęty dzień. A dla wszystkich Mirków takie przesłanie, nie przejmujcie się tym co czasem p------a różowe bo tylko potrafią gadać.
#oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silownia:

Kręciłem kiedyś z różowym, ojciec i matka w panstwowce to księżniczce wydawało się że jest niewiadomo kim bo był ajfonik i wakacje co roku. Po czasie nazwała mnie nieudacznikiem życiowym XDD jakie było dziś moje zdziwienie gdy zobaczyłem ją na kasie w zabce w której kupuje sobie coś do picia do pracy w której zarabiam miesięcznie pewnie jej półroczna pensje. Na dodatek to ta słynna samotnie wychowująca gowniaka matka
  • Odpowiedz
Na wykopie każdy był w szkole gnojony a teraz jest szycha i zarabia p-------n miesięcznie. Tylko Jakoś nie widzę tego w realnym świecie.

Znajomych miałem różnych i różnie im się żyje, z jednych się zrobiła patola (a-----l, wczesne ciąże itp), inni mają normalnie, jeszcze inni trochę lepiej niż normalnie. Jakby miało być jak na wykopie to bym miał tylko patole i bogaczy w BMW X5 rocznik 2017. Nic pomiędzy. A prawda taka
  • Odpowiedz
Słowo państwówka jest dla mnie równie słabe co prywaciarz. I nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo choćby Grażynki w ZUSie zarabiają 1500 zł.


@Kosmaty_wagon_animuszu: chyba tobie tak mowia, w panstwowce minimalna to 2400zl i do tego rozne nagrody, paczki swiateczne, wczasy, wychodzi grubo ponad 3000zl/mc
  • Odpowiedz
@benzdriver: powiedzialbym nawet ze takiej dziewczynie na kasie moze byc lepiej niz opowi, moze miec ukochane dziecko, mieszkanie na ktore sama zarabia, kochajaca rodzine i kota
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojor mam całą gamę lepszych jak: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), ( ͡° ʖ̯ ͡°), ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@benzdriver
@pifpafiara
@TulipanowyPostumentMelodii
Oh k---a, c'mon! Laska go kiedyś wysmiala, pocisnela, sprawiła że poczuł się jak śmieć. Pewnie mocno go to dotknęło, pewnie nie raz przy niepowodzeniu przypominał sobie te słowa i miał ochotę rzucić wszystko w p---u, ale były one zarazem przekleństwem i zadrą na sercu, jak i najlepszą motywacją. A teraz gościu widzi że ciężka praca i postawienie na rozwój siebie przyniosło efekty, a księżniczka która go
  • Odpowiedz
@pifpafiara akcja i reakcja. Jak kogoś uderzysz bez powodu to nie jest chyba tym samym jak komuś oddasz po tym jak on Cię zaatakował? Tutaj był atak psychiczny, obdsrcie kogoś z godności i poczucia wartości. Serio dziwisz się że OPa to ucieszylo? Ja go rozumiem świetnie. Nie byłbym z tego dumny, ale na 100% czułbym się bardzo podobnie. Zraniona duma bardzo boli, dużo bardziej niż podbite oko.
  • Odpowiedz
@benzdriver takie, że mu się powodzi, choćby finansowo - a za to właśnie, za finanse, został kiedyś wysmiany i ponizony. Nie oberwalo mu się za to jakim jest człowiekiem, a za to że... Że laska miała nadzianych starszych i się czuła księżniczka przed którą świat stoi otworem. Okazało się że i owszem, ale ten otwór to była d--a, i w tej ciemnej dupie się znalazła. A autor się dorobił, ustawił sobie
  • Odpowiedz
@benzdriver: Nie znasz sytuacji!
Czasami w szkole jest tak, ze Ci z rzedu 'bogatsi', na sile chca sie szczycic czego to ich rodzice nie maja, wysmiewajac tym samym to, ze Ty jestes biedniejszy!
Sam bylem w podobnej sytuacji, ale to popchalo mnie do tego, ze nauczylem sie radzic sobie w zyciu i teraz prowadze wlasny biznes i mam swoje inwestycje w wieku 27 lat, podczas gdy moi znajomi z bogatszych
  • Odpowiedz
@Frality i Twoja postawa jest dla mnie zdrowa. Paradoksalnie, to ci ktorzy Cie przesladowali zmotywowali Cie do dzialania z dobrym skutkiem.
Serdecznie Ci gratuluje sukcesu i powodzenia.

Nie potrafie jedynie zrozumiec, tak bardzo jest mi obce poczucie zawisci, czerpanie satysfakcji z czyichs porazek czy klesk. No nie potrafie i juz.
  • Odpowiedz