Wpis z mikrobloga

Kręciłem kiedyś z różowym, ojciec i matka w panstwowce to księżniczce wydawało się że jest niewiadomo kim bo był ajfonik i wakacje co roku. Po czasie nazwała mnie nieudacznikiem życiowym XDD jakie było dziś moje zdziwienie gdy zobaczyłem ją na kasie w zabce w której kupuje sobie coś do picia do pracy w której zarabiam miesięcznie pewnie jej półroczna pensje. Na dodatek to ta słynna samotnie wychowująca gowniaka matka xD
Nawet się z nią nie chciałem wdawać w dyskusję, ona w sumie też bo wyczytałem to z jej oczu.
Także czuje mocny #wygryw, to się nazywa dobrze zaczęty dzień. A dla wszystkich Mirków takie przesłanie, nie przejmujcie się tym co czasem #!$%@? różowe bo tylko potrafią gadać.
#oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 121
@silownia: mialem kumpla z bogatej rodziny (ojciec zmarł, matka z rodzicami i nim mieszkali razem, matka pracuje w sądzie, babka dentystka, dziadek lekarz). Mam konto na fb, które kiedyś założyłem ale nigdy nie używałem, nic na nim nie napisałem ani nie dodałem znajomych (założyłem zanim to było modne i zapomniałem). Jakież zdziwienie było jak dostałem na maila powiadomienie o zaproszeniu do znajomych. To był ten kumpel. Nie trzymałem się z nim
@silownia: No wiesz, wiele ma też wychowanie dzieciaka. Rodzice jej pokazali takie wzorce. Nie ciesz się, że komuś się nie powiodło. Starzy mogli jej wmawiać wielkie sukcesy jak ci od MLM. Była okazja pogadać, pewnie oboje zmądrzeliście i nabraliście pokory. Widzisz, pewnie ona wyrosła już z wyśmiewania czyichś zarobków, ty dopiero wszedłeś na ten etap ( ͡° ͜ʖ ͡°)Poza tym musisz być mega młody, skoro w podstawówce