Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio trafiłem na materialistkę, pisaliśmy kilka dni już się umówiliśmy na spotkanie i w momencie gdy umawialiśmy się skąd ją odbiorę zapytała się o auto :D Samochód uratował mi czas, pomimo że stać mnie na Mercedesa czy BMW z salonu od ręki gotówką - nie jest to na celu chwalenia się. To jeżdżę autem z kratką bo mam swoją firmę. Auto spoko, ekonomiczne, fajne przygody już z nim miałem zagranicą i jakoś tak nie zamierzam zmieniać. Wolę w coś innego wpakować kasę - jakieś aktywa a nie pasywo które w rok straci 50%. Wracając do tematu po podzieleniu się jakim autem jeżdżę kontakt się urwał :D Spotkanie odwołane, a jak się żaliła że nie możne nikogo fajnego znaleźć i szuka już kilka miesięcy.

#tinder #sympatia #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
Hah przypomniała mi się pewna sytuacja jak się umawiałem z laską przez neta: Gadka szmatka, lasce się podobałem na fotkach no to ciśnie na spotkanie, ja się zgadzam (bo na zdjęciach 8-9/10). I na tą standardową kawę się umówiliśmy. Na końcu przed powiedzeniem jeszcze sobie "dobranoc" zapytała czym po nią przyjadę ( ͡º ͜ʖ͡º). Ocho - miałem wtedy taki humor po piwku, że powstrzymałem się przed powiedzeniem
@Wasz_Pan Nawet jak to przeczytałam, to nadal ciężko jest mi uwierzyć w istnienie takich karyn xD
Swoją drogą kiedyś na swój rower mówiłam "czerwone porsche" ( ͡° ͜ʖ ͡°)