Wpis z mikrobloga

Panowie byłem dziś rano u divy i muszę wam opisać tę cudowną istotę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Absolutnie najlepsza dziewczyna jaką dotąd miałem, przyznaje jej certyfikat jakości @Tiestowiron. Dla porządku wkleje linka byście mogli nacieszyć oczy to cudo.
Panna jest niezwykle zaangażowana, potrafi stworzyć świetną atmosferę. Ubiera się dokładnie tak jak sie ją o to poprosi(ja wybrałem czarną sexi bieliznę, pończochy+szpilki). Akcję zacząłem standardowo od pocałunków na stojąco, diva ma bardzo zadbane ząbki i ładnie jej pachnie z buzi(warto dodać, że jak zawsze byłem pierwszym klientem dnia). Świetnie całuje. Potem zdjęliśmy z siebie wzajemnie ubrania i zaczęliśmy zabawę. Panna ma świetną technikę w pozycji na jeźdzca, ujeżdza beniza i jednocześnie delikatnie całuje po ciele, odlot. Po pierwszym strzale chwilę pogadaliśmy, dziewczyna jest bardzo inteligentna i można z nią ciekawie porozmawiać. Po przerwie diva zabrała się za drugą rundę. Tym razem FBG(dla nieogarniętych Francuz bez gumy). Jeszcze nigdy żadna diva nie ssała mi penisa z taką pasją i czułością. Nie mogłem wytrzymać zbyt długo i ładunek wylądował w buzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pogadaliśmy do pełnej godzinki, trochę pieszczot i buziaczek na koniec. Na pewno wrócę i polecam każdemu wykopkowi.

PS. tag różowypasek daje bo w końcu diva to różowa, chociaż lepszego sortu
związki daje by stulejki w związkach zabolała dupa, że muszą przy jednej dziurze warować.

POZDRO dla wszystkich szwagrów!

Pamiętajcie stulejarze

yebać yebać, nic się nie bać!!

#stulejacontent
#tinder
#podrywajzwykopem
#zwiazki
#rozowepaski
#wygryw
#przegryw
#divyzwykopem
#rozowepaski
#psychologia
#depresja
  • 15
@dzikasuszarka: mniejsza z tym. Nie ogarniam tych tekstów facetów, że zrzygałbym się jakbym miał pocałować #!$%@?ę lub coś w stylu pomyśl sobie ile Twoją dziewczyna miała wcześniej penisów w buzi. To jest tak #!$%@? podejście, że aż nie wiem co powiedzieć. Twoja mama też połykała nasienie twojego taty, być może nie tylko i jakoś buzi jej dawałeś. Całowałeś się z wieloma kobietami, które również brały do buzi wiele penisów i jakoś
@Instynkt: koleś nie masz pojęcia o czym mówisz,. Małe laski są najlepsze, można je posuwać w pozycji na stojaka i tlyko ty stoisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Fajne jest to uczucie dominacji, kiedy odrywasz ją od ziemi i jest taka bezradna, nie sięgnie tymi swoimi krótkmi nóżkami podłogi ( ͡° ͜