Wpis z mikrobloga

@moo: żadne bzdury. Testowane wielokrotnie, działa. Windows 10 jest za darmo, bo to użytkownicy są produktem (kolekcjonowanie danych przez MS).

Opcja 1: upgrade Win 7/8 za darmo poprzez tę stronę: https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade

Opcja 2: jak masz oficjale ISO z Widowsem 10 (https://www.microsoft.com/en-au/software-download/windows10) to bootujesz z USB, wybierasz "Skip" podczas instalacji kiedy pyta o klucz, podłączasz się do neta i magicznie masz zarejestrowanego i aktywowanego Windowsa. Instalowane na kilku kompach, żadnych
  • Odpowiedz
@login_konto: Rok temu rozglądałem się za gotowcem na Allegro i jednak wolałem złożyć z pomocą serwisu IT za taką samą cenę, lecz na Skylake, DDR4 i mam w tej cenie SSD oraz OEM Windows 10. Wiele gotowców to #!$%@? z chińskimi zasilaczami lub używanymi częściami
I PC na Athlonie nie może być gamingowcem tylko nadaje się FX
  • Odpowiedz
@albatroszippa1998: Ja swojego też kupiłem w sklepie IT, ale gościu sam dobrał części i wpakował czarnolistowy zasilacz i GT 730, procek i5 4460, ale zasilacz i kartę wymieniłem, a teraz sam będę rozbudowywał komputer, bo wtedy nie wiedziałem za bardzo jak to robić i nie miałem o tym za bardzo pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: Mam i3 6100, DDR4 8GB, SSD 120 GB, HDD 1TB i zintegrowany układ graficzny. Do nowego pc ze starego przeniosłem nową nagrywarkę (miała z 3 miesiące). Mam zasilacz z czarnej listy iBOX Cube i obudowę Akyga, która po roku ma małą rdzę :D. Złożyłem z pomocą sklepu biurwę, która nie #!$%@? się w wirtualizacji oraz w kompilacji
  • Odpowiedz
@albatroszippa1998: No to ja mam słabiej, DDR3 8GB, 1TB HDD od Seagate (ostatnio kupiłem dodatkowy 2TB od WD), i brak SSD. Nagrywarka i obudowa kupione razem z komputerem, okablowanie gościu trochę #!$%@? zrobił ale ostatnio postanowiłem sam lepiej okablować, zasilacz był od Modecoma, ale po czasie komp sam się restartował więc kupiłem Corsaira CX600M, obudowa to SilentiumPC Brutus M25. Sklep prowadzi jeden taki grubawy gościu informatyk, kupuje z Komputronika, spoko
  • Odpowiedz
@supra107: Ja miałem na początku zamysł iMac Mini, ale padł pomysł jakbym miał kupić podstawową wersję+ zewnętrzna nagrywarka DVD+mysz+klawiatura+przedłużenie gwarancji i licencja do 10. Byłem wprost ponad limit nawet jakbym z czegoś zrezygnował
Następnie przyniosłem konfigurację Pentium+8GB DRR4+HDD 1TB ale lepiej było zrobić po namysłach to co mam aktualnie
  • Odpowiedz
@4kroki A widziałeś co robi później taki windows? Wysyła/odbiera coś ch.. wie co.. przez to lagi w grach MMO, że nie da się grać, dysk na 100 procent użycia, procek i ram to samo. Chyba uważają że jak się ma ,,za darmo ,, windows to tak można robić
  • Odpowiedz