Wpis z mikrobloga

Otworzyłam Gabinet Weterynaryjny w miejscowości Rudy ( województwo Śląskie). Zajmuje się wszelakiej maści zwierzętami, głównie tymi szczekającymi i miauczącymi. Gabinet działa od początku czerwca. Pełna profilaktyka, diagnostyka, leczenie oraz chirurgia. Działam we współpracy z Gabinetem Weterynaryjnym w Rybniku lek. wet. Szymon Miczajka w zakresie chirurgii ( możliwe konsultacje ) Wszystkich z okolic Rud Raciborskich/ Kuźni Raciborskiej/ Rybnik Stodoły i innych posiadających zwierzaki zapraszam serdecznie :) A tymczasem #rozdajo mam dla dwóch osób do zgarnięcia naturalne witaminki dla psiokotów -> https://web.facebook.com/naturalniezdrowezwierze/

#pokazpsa #biznes #zwierzaczki #medycyna #weterynaria
embug - Otworzyłam Gabinet Weterynaryjny w miejscowości Rudy ( województwo Śląskie). ...

źródło: comment_pv9yftIDm85moDJ0qGKsVFx7xdIggsN4.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@toxarz: to zalezy jaki egzemplarz sie trafi. Ale licząc tylko karmę i profilaktykę to 300 zł miesięcznie, plus co miesiąc 200 zł do koperty na ewentualne interwencje lekarskie. W sumie miedzy bernardynem a goldenem jest 30 kg roznicy, wiec ciezko do jednego wora wsadzić
  • Odpowiedz
@embug ufff skoro wszyscy pytaja to i ja zapytam. Za dwa tygodnie wracam z dwoma kotami samochodem do Polski z Hiszpanii. Droga długa bo ponad 24 godziny i pierwszy raz ze zwierzetami. Mam zamiar wziasc smycze na male przechadzi i robic duzo postojów ale takze zastanawiam sie nad jakimis tabletkami na sen/ na uspokojenie (dla kotów oczywiscie ;). Czy jest coś co mogałbys polecic?
  • Odpowiedz
@newnoise: wszysko u weta na recepte, wiec najlepiej udaj sie w hiszpani do jakiegos, to napewno ci dadzą, to długa podróż dla kotów, wiec tabletki jak najbardziej. Tylko nie żel , ani nic z acepromazyną, bo to tylko mięśnie paraliżuje, a strach , zmeczenie normalnie...
  • Odpowiedz