Wpis z mikrobloga

Otworzyłam Gabinet Weterynaryjny w miejscowości Rudy ( województwo Śląskie). Zajmuje się wszelakiej maści zwierzętami, głównie tymi szczekającymi i miauczącymi. Gabinet działa od początku czerwca. Pełna profilaktyka, diagnostyka, leczenie oraz chirurgia. Działam we współpracy z Gabinetem Weterynaryjnym w Rybniku lek. wet. Szymon Miczajka w zakresie chirurgii ( możliwe konsultacje ) Wszystkich z okolic Rud Raciborskich/ Kuźni Raciborskiej/ Rybnik Stodoły i innych posiadających zwierzaki zapraszam serdecznie :) A tymczasem #rozdajo mam dla dwóch osób do zgarnięcia naturalne witaminki dla psiokotów -> https://web.facebook.com/naturalniezdrowezwierze/

#pokazpsa #biznes #zwierzaczki #medycyna #weterynaria
embug - Otworzyłam Gabinet Weterynaryjny w miejscowości Rudy ( województwo Śląskie). ...

źródło: comment_pv9yftIDm85moDJ0qGKsVFx7xdIggsN4.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@embug: I mam niestety jednego kolegę z dysplazją. :(
A co do szczurów to ostatnio mi drugi chłopiec z rodzeństwa umarł. Pozwól że sobie zanotuję i jak coś z ostatnim będzie to będę pisała gdy nie będę miała dostępu do swoich wetów.
  • Odpowiedz
@embug: To nie ma źle :). Powiedz mi. Kleszcze bardzo mogą zaszkodzić Cavalierowi? Bo ostatnio (piesek rodziców ma 6 lat) schudł i sierść mu zbledła. Trochę sie martwię bo to jednak kompan dla człowieka :)
  • Odpowiedz
Kleszcze mogą bardzo zaszkodzić- borelioza, anaplazmoza, erlichioza. W jego przypadku lećcie weta do kardiologa, nie czekajcie.
  • Odpowiedz