Wpis z mikrobloga

Nie wiem od czego zaczac, chudlem, tylem, chudlem, tylem i tak non stop. Czasem rece mi opadaja.

Aktualnie mam:

Lat: 25

Waga: 105KG

Maly budzet pieniezny.


W pracy dosc duzo ruchu, w piwnicy to co standardowy wykopowicz bazujacy w piwnicy. Tryb sumo na krzesle. Chcialbym troche z zrzucic kilogramow, jako ze mam dosyc byc #grubasembyc . Czy bylby ktos w stanie pomoc lub chociazby doradzic od czego zaczac, co jesc, jak ustalic dobrze diete tak aby miec sile w robocie?

Mysle bieganie na poczatek z godzinke, aby rozruszac cale sadlo.

#dieta #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@blakker: proste trening łatwiutki fbw 3x w tygodniu, licz kalorie ogranicz cukier do zera na rzecz białka, tłuszczy i węgli złożonych. Za 6 mc suki będą miały mokro na Twój widok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dorzuć do tego regularne posiłki, ustal sobie stałe pory ich spożywania i staraj się ich trzymać. Do tego min. 2 l wody dziennie ( jak samej nie potrafisz pić tak jak ja dodawaj sobie do nich cytrynke lub inne owoce) i powinno być si.
  • Odpowiedz
Ogolnem od godziny 8.00 do godziny 16-17 pije pare "butelek" do shejkow wody oraz z jednego / dwa energole aby sie ozywic. ( a nie spac) W robocie wymagane jest bardzo duzo ruchu, a nawet troche biegu.

2 x Jem jeden i pol bulki z szynka, pomidorem, salata, ogorem. - Pierwsza o godzinie 8.00, druga o godzinie 13 cos w tym stylu.

Przyjezdzam z roboty, to jem platki sniadaniowe *.*, mimo to
  • Odpowiedz
@blakker: aż tak źle to nie wygląda. Chociaż poza Tobą nikt nie wie jak to wygląda objętościowo i może to być 1500, a moze byc 3000kcal. Te płatki to jakieś z tych co cukru w sobie polowe maja? Może tu pies pogrzebany i insulina szaleje.
Zaczalbym od sciagniecia jakiejs aplikacji typu fitatu, czy myfitnesspal (ktoś pod tagiem ostatnio zestawienie zrobil) i przez kilka dni sumiennie wklepywac wszystko. Wystarczy kod kreskowy zeskanowac,
  • Odpowiedz