Wpis z mikrobloga

kurde wiecie co? Miałem dziewczynę polkę seks nie był niczym nie zwykłym a wręcz czasami trochę nieprzyjemny, śmierdziało od niej jakąś zgnilizną, włosy tłuste, często nie ogolona w miejscach intymnych ale ,mniejsza z tym rozstaliśmy się po kłótni którą wywołałem głupim komentarzem (J)-ja (D)-Dominika
D-Anon pożycz troche kasy do wypłaty
J-Po co i ile?
D-no 200zł na kosmetyczkę
J-Taniej wyjdzie kupić ci worek na ziemniaki i efekt będzie lepszy
Po dwóch godzinach focha oznajmiła mi że się wyprowadza do mamusi, więc spakowała swoje dwie lumpiarskie bluzki i dresy nie prane od tygodni i poszła.
Po jakimś miesiącu poszedłem do knajpy na piwo z kumplem i opowiedziałem mu tą sytuację powiedział żebym się nie martwił.
Po paru dniach przyprowadził do mnie piękną arabkę, wyglądała jak z okładki z playboya albo jeszcze lepiej, po kilku godzinach rozmowy a gadało się z nia bardzo przyjemnie wiec po tygodniu znajomości zaprosiłem ją na randke do najdroższej restauracji w Warszawie. Po udanym wieczorze udaliśmy się do mojego apartamentu po powrocie wypiliśmy butelkę wina, później buzi buzi a dalej wiecie sami jak to się toczy.Różnica od polki była taka że była ubrana w markowe ciuchy (Prada itd) wyperfumowana Guccim, zadbana na włosy aż przyjemnie było patrzeć i nie,nie te łonowe. Nigdy nie było mi tak dobrze jak z nią. Od kilku miesięcy tworzymy wspaniały związek bez żadnych sporów itp. Wczoraj niestety widziałem tą polke co mnie rzuciła a wracałem z Amanią z centrum handlowego (kupiliśmy jakieś Rolexy jeden dla mnie limitowany z zielonym szkiełkiem a dla Amani jakiegoś złotego więc wydatki nieduże) dominika wychodziła z jakiegoś lumpeksu z jakimś sebixem, nawet się nie zastanowiłem i wywaliłem środkowego palca przez szybe i wiem że ona mnie rozpoznała bo raz tą panamerą co jechaliśmy wiozłem jej zasraną dupe (przez tydzień nie mogłem doprać tego smrodu a jak się na myjni zapytali co u wiozłem to powiedziałem że psa do weterynarza z biegunką). Więc Polaku rzuć polke i wybierz Arabkę. #coolstory #takbylo #oswiadczenie #pasta
  • 4