Wpis z mikrobloga

I za to lubię Egde i ogólnie produkty Microsoftu. Ot taki ciekawy ficzer. Przez takie drobne smaczki Windows zawsze będzie lepszy od Linuxa, który IMO do tej pory nie ma zastosowania na desktopach a jego używanie na nich to czysty masochizm. Do tej pory nie potrafią ogarnąć fontów i nadal wyglądają jak obsrane gównem. Tak wiem, że istnieją takie rozwiązania na linuxa, ale tutaj mam coś takiego out of the box, nie muszę wpisywać nic w terminalu, żeby cokolwiek zainstalować. I tak jest z wieloma innymi rzeczami. Liczę na jakąś ciekawą dyskusję w komentarzach.

#linux #windows #windows10 #komputery #ciekawostki
slodkijez - I za to lubię Egde i ogólnie produkty Microsoftu. Ot taki ciekawy ficzer....

źródło: comment_lbRkH44YpiG2EI7efDHkb8qLgxM5qOmb.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@fervi: @vegaushp: edge używam w ramach ciekawostki od niedawna. Jestem dość pozytywnie zaskoczony, ale nie jest to raczej przesiadka na stałe. Nigdy nie używałem nocnego, bo wykop wygląda wtedy jak jakiś warez z 2000 roku
  • Odpowiedz
@slodkijez: A no spoko - super funkcjonalność, co prawda za tydzień nie będziesz używał tej przeglądarki, ale chciałeś się pochwalić jakiej to funkcjonalności niebawem nie będziesz używał xd
  • Odpowiedz
@fervi: przecież mogę korzystać z kilku przeglądarek. Edge ma też fajny ficzer polegający na tym, że możesz sobie zapisać kartę, ale nie działa to jako zakładka, tylko zapamiętuje też pozycję na której ją zamknąłeś. Według mnie spoko. Jest szybka, działają rozszerzenia, dla mnie spoko
  • Odpowiedz
@slodkijez: Bo na razie stwierdziłeś - Patrzcie jaki Edge zajebisty, ale jednak będę używał Firefoksa.

Albo fapiesz do Edge i go używasz, albo nie. Przynajmniej to moja opinia.

Tak wiem, że istnieją takie rozwiązania na linuxa, ale tutaj mam coś takiego out of the box, nie muszę wpisywać nic w terminalu, żeby cokolwiek zainstalować. I tak jest z wieloma innymi rzeczami.

Ja mam w Linuksie OOTB np. pakiet biurowy, a ty
  • Odpowiedz
@fervi: rzadko fapie do komputera ziomek, napisałem po prostu ciekawostke. Nie spinaj się jak psychole, które wypowiadaly się tu pod tym samym wpisem, który dodałem wcześniej ale mode zdjal :D
  • Odpowiedz
@slodkijez ciekawy i fajny, ale w sumie po co takie coś komu? Dla mnie to jest jedna z funkcji, które wyglądają ładnie na prezentacji i krótkim filmiku ale koniec końców nikt tego nie używa. Można chociaż wybrać tylko fragment strony do wycięcia? Bo to że ten zrzut później idzie do Onenote jest fajne, ale taki wielki obrazek w fhd gdzie większość jest pusta oglądać na telefonie to tak średnio.
  • Odpowiedz