Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No cóż Mirabelki i Mireczki.. Dowiedziałem się, że #rozowypasek ma bolca na boku i jakoś przestało mi zależeć. Nie zrobiłem awantury, nic nie powiedziałem jej jeszcze, że wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tego wieczoru były seksy, u mnie w 100% zaspokojenie własnych potrzeb, czysto fizyczne, potraktowana została jak kobieta na godziny i wiecie co? To był chyba najlepszy seks w moim życiu ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz muszę coś wymyślić, żeby mnie zapamiętała (ʘʘ)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 96
  • Odpowiedz
Ale może poczuć się wykorzystana i brudna kiedy o tym się dowie


@TaoHosts: buahahahahahhahahaa a nie czuła się brudna, jak zdradzała? No już #!$%@? bez jaj. Mi też się zdarza białorycerzyć i generalnie to szanuję kobiety, ale teraz to trochę Cię poniosło.

Do OPa - nie mścij się, odpuść. Ja wiem, że działasz pod wpływem chwili i emocji, ale zachowaj klasę i odpuść zemstę czy jakiekolwiek formy upokarzania. Sama się już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szanuje za rozegranie tego na chlodno. spotykajcie sie dalej, ale olewaj ja jak sie da. zapominaj o urodzinach/imieninach, nic jej nie kupuj, rznij ja najmocniej jak sie da, zacznij spotykac sie z innymi. xD ciekaw bylbym reakcji rozowej. jakby co wolaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jah00: własnie nie rozumiem czemu nie pójść w tym kierunku
traktować jak boisko treningowe do ostrego seksu
z jednej strony zaspokajać siebie ale i nie kończyć po trzech minutach tylko trenować ostrą jazdę w międzyczasie i szukać sobie "koleżanek"
w najgorszym wypadku rzuci jak szmatę którą jest
w najlepszym, wytrenuje tak by trójkąciki były codziennością
  • Odpowiedz
OP: @k_suchy: aż takim #!$%@? nie jestem, żeby nagrywać takie "kobiety" ( ͡º ͜ʖ͡º)

@goodguy: zostawiła fejsa włączonego i napisał do niej kolega wiadomość "Cześć, jak się czujesz? :*" i widać było wcześniejsze wiadomości typu, że było cudownie, wysyłanie sobie zdjęć etc. W pierwszej chwili, chciałem iść do niej i jej coś zrobić, zrobiło mi się gorąco i duszno. Parę min mi zajęło, żeby
  • Odpowiedz
ona będzie niczym boisko treningowe, worek na spermę, etc.


@AnonimoweMirkoWyznania: A to do tej pory nie była? To znaczy w seksie jest zazwyczaj tak, że jeśli tobie się podoba, to jej też. I odwrotnie. Więc jak nie będziesz na nią zwracał uwagi to zacznie być kłodą, a to fajne na pewno nie jest. Więc może się mylisz, może po prostu dotychczas byłeś kiepski w łóżku i to był powód zdrady, a
  • Odpowiedz