Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No cóż Mirabelki i Mireczki.. Dowiedziałem się, że #rozowypasek ma bolca na boku i jakoś przestało mi zależeć. Nie zrobiłem awantury, nic nie powiedziałem jej jeszcze, że wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tego wieczoru były seksy, u mnie w 100% zaspokojenie własnych potrzeb, czysto fizyczne, potraktowana została jak kobieta na godziny i wiecie co? To był chyba najlepszy seks w moim życiu ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz muszę coś wymyślić, żeby mnie zapamiętała (ʘʘ)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 96
@TaoHosts a kim innym niby jest? Chcesz litować sie nad jakąś puszczalską karyną? Xd

@Stary_Dziadek no przecież dostał wynagrodzenie w przedpłacie, a potraktowany został jeszcze gorzej, o co ci chodzi xd

Nigdy nie pojmę akceptacji dla zdrad. Zachowała sie jak zwykła dziwka, op miał dowolność w potraktowaniu ją jak chce (no poza czynami karalnymi oczywiście)
@TaoHosts A jak ma ją traktować po tym co zrobiła? XD Dla niej pewnie to był kolejny stosunek z nim skoro ona nie wie, że on wie o bolcu. Więc on w swojej świadomości potraktował ją w ten sposób, ale ona o tym nie wie i w takim wypadku ona wgl nie została skrzywdzona, skoro imo ona trakuje go gorzej mając bolca niż on to zrobił w swojej głowie.
@TaoHosts A on się nie czuje brudny i wykorzystamy, kiedy wie, że ona go zdradza?
Prędzej szkoda faceta, bo to nie on zdradził i to nie on udaje, że wszystko jest okej. To on w tej sytuacji jest bardziej skrzywdzony emocjonalnie. Także odpuść białorycerzykowanie bo to nie ma sensu i nie masz na to dobrych argumentów. No chyba, że to Ty jesteś tym bolcem i bronisz swojej Pani z łatką puszczalskiej.