Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No cóż Mirabelki i Mireczki.. Dowiedziałem się, że #rozowypasek ma bolca na boku i jakoś przestało mi zależeć. Nie zrobiłem awantury, nic nie powiedziałem jej jeszcze, że wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tego wieczoru były seksy, u mnie w 100% zaspokojenie własnych potrzeb, czysto fizyczne, potraktowana została jak kobieta na godziny i wiecie co? To był chyba najlepszy seks w moim życiu ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz muszę coś wymyślić, żeby mnie zapamiętała (ʘʘ)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 96
  • Odpowiedz
OP: @dejwis żodyn bajt. Gdybym pomyślał wtedy, gdy się dowiedziałem, to bym teraz jeszcze dowód pokazał, no, ale cóż ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ripp1337 ciężko było, ale gdy spojrzysz na ten aspekt czysto fizczynie, to niczym pójście na dziwki, albo noc z koleżanką po imprezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kutazzz nie pomyślałem o tym. Po wszystkim poszedłem spać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
PolnyCielak: @TaoHosts:

Moja droga, mężczyźni zawsze zdradzają.

W snach, onanizując się do innych kobiet, nawet kiedy patrzą na dziewczyny na ulicy.

I to jest prawda ktorej sie czesto wypieraja faceci bo uwazaja ze tonie zdrada. Grzeszy sie w myśli, słowie, uczynku i zaniedbaniu. To sie zaczyna od głowy, od myslenia o innych. Mysli o jakiejs super lasce a uprawia seks z dziewczyna i ona ma byc z tego zadowolona?
  • Odpowiedz
OP: @Kynareth oj miała bardzo dobrze pod tym względem u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ja zawsze pierwszorzędnie traktowałem ją i jej przyjemność, a nie siebie. Teraz było dokładnie na odwrót, ona mnie wgl nie obchodziła, tylko ja i moja przyjemność

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dope

  • Odpowiedz
Czy zawsze trzeba się mścić? Jeśli na prawdę źle zrobiła to zło samo wróci. A ty pozostaniesz facetem z klasą.
  • Odpowiedz
@tajegus: Nie ma czegoś takiego jak "zło" - nic do nikogo nie wraca, oprócz opinii. Ale masz rację, zemsta jest bez sensu, bo jest tylko zaspakajaniem własnego ego. Przebaczenie jest na tyle zajebiste, że zakłada odcięcie się od osoby, która Cię krzywdzi, i zaakceptowanie wyrządzonej krzywdy. W ten sposób jesteś zdrowy na umyśle. Jesteś w stanie wyrzucić takich ludzi jak dziewczyna OPa ze swojego życia, i bardzo szybko zacząć od nowa.
  • Odpowiedz
A nikt nie pomyślał nawet przez chwilę że to GOOD quality bait zodyn


@dejwis: Na litość boską, dlaczego pod każdym wpisem z historią, której fabuła osadzona jest poza piwnicą zawsze musi się znaleźć ktoś, kto twierdzi, że to zarzutka? To, że wykopki nie znają innego życia, niż piwniczenie nie znaczy, że innym takie historie się nie zdarzają.

Ale masz rację, zemsta jest bez sensu, bo jest tylko zaspakajaniem własnego ego.


@
  • Odpowiedz