Wpis z mikrobloga

@IDDQDIDKFA:
1. nie wszyscy... (gdy Pol Llonch wróci do treningów, a Semir do formy... to raczej nie będą po nim tęsknić. Na tej pozycji gra też Petar Brlek, którego umiejętności w Krakowie cenią sobie wyżej od Mąki)
2. większość bardziej ma ból dupy o to że ciągle Mąka bredzi głupoty w mediach... (taka chorągiewka a nie człowiek z własnym zdaniem: via weszło: http://weszlo.com/2017/07/08/ofensywa-medialna-maczynskiego-konca-niestety-dla-niego/ )
@IDDQDIDKFA bolał mnie Handzlik.
KM31 wi Wiśle nic wielkiego nie pokazał i jego strata nie jest bolesna z piłkarskiego punktu widzenia (1bramka 5asyst na 31 spotkan) dziwne, że KM31 uwazasz za najlepszego w lidze bo na gali ekstraklasy chyba jednak byli lepsi na jego pozycji, a on jak mozesz przypomnij jego miejsce bo znalezc nie moge.
@IDDQDIDKFA: Nie wszyscy. Mnie to lata koło pióra.

Nawet wam współczuję, bo mając w kadrze Cierzniaka i Mączyńskiego nie czułbym się zbyt pewnie. Tak jak nie żenisz się z dziwką czy laską, która zdradzała kogoś innego z tobą- nigdy nie wiadomo co taka odwali.
Chyba to taki syndrom stolicy, że przyciąga różnej maści słabych cwaniaczków i frajerów z podwójnym życiem (debila/cwaniaka u siebie i super kolesia goniącego za "lepszym życiem" w
@snow: Nie ma bardziej pokrzywdzonej druzyny z ostatnich 20 lat niz Legia Warszawa vide nie wydrukowana tabela za lata 1997-2017

@nightrain: reprezentant i pilkarz pierwszego skladu zespolu nr 6 w rankingu swiatowym #!$%@?? proponuje zmienic leki bo dopada cie choroba jak kibicow lecha poznan przy kasperu hamalajnenie. Jak gral u nich to pisali ze najlepszy pilkarz ligi a jak odszedl to pisali: no w sumie jest #!$%@?. Szkoda gadac.

Tak
@IDDQDIDKFA o jak jeblem ;D
Nie ma bardziej pokrzywdzonej druzyny z ostatnich 20 lat niz Legia Warszawa vide nie wydrukowana tabela za lata 1997-2007
Polecam wizytę u psychiatry. Serio :D
Analizując historie myślę, że ten klub nie miałby ani jednego mistrzostwa Polski gdyby wszystko odbywało się fair bez promowania 'warszawki'.

BTW: właśnie w latach które wymieniłeś to Wisła była potentatem ligowym, zarówno finansowym i sportowym. Legia wtedy to sobie mogła klękać i