Wpis z mikrobloga

mieliście kiedyś taką żenującą sytuację, że chcieliście błysnąć dowcipem ale nie przemyśleliście wszystkiego do końca i zamiast dowcipu wyszedł taki chamski tekst, że się wszyscy obrazili?( ͡° ͜ʖ ͡°)
byłem kiedyś na ognisku, jakieś 20 osób się tam zebrało, połowa dziewczyn. już trochę podpity postanowiłem zażartować więc wstaję i mówię: zdrowie wszystkich pięknych kobiet


#przegryw #heheszki ##!$%@?
  • 62
@woland666 Ja tak miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spodziewałem się, że taki chamski tekst mi się nie trafi, chociaż jest rodem z poziomu komedii amerykańskich. Po kilku latach wróciłem na chwilę do pracy u dawnego pracodawcy. Podjeżdża do mnie pod dom kumpel z czasów tamtej pracy, ciągle tam robił przez te lata. Wychodzi z auta, jest łysy a ja pierwsze co:
Jesteś łysy? Co ty masz raka?
A
Mam problem z rozpoznawaniem ludzi,


@Chrystus: O #!$%@? ja tez i teraz zarzuce mala przykra historyjka z mojego zycia ktora niestety jest #truestory

Otoz kiedys znalem sie dobrze z taka dziewczyna jedna jak bylem w przedszkolu (moja rowiesniczka) i potem, nawet nie pamietam w jakich okolicznosciach, ona wyjechala. Jakos po 10 latach wrocila i do mnie podeszla i powiedziala co nastepuje:
- czesc anon! poznajesz mnie?
- eee niezbyt...
- no
gnt_1 - > Mam problem z rozpoznawaniem ludzi,

@Chrystus: O #!$%@? ja tez i teraz z...

źródło: comment_VJVE6xfOoKH4sKGhk2SC5ZLvHD8XLCUh.jpg

Pobierz