Wpis z mikrobloga

O matko ale wspomnienie naszło.

II klasa gim bazy, od wielu miesięcy się kochałem w dupeczce z klasy, Ela jej było. Oczywiście bez wzjameności. Czekaj, czy aby na pewno bez?

Jakoś w kwietniu zauważyłem że coraz bardziej ochoczo mi mówi cześć, odzywa się pierwsza i gada o doopie maryni. Któregoś dnia na religii siedzimy sobie i gdakamy o niczym (jak to na religiach, gówno się robi), a tu nagle Elka wypala z tekstem "BĘDZIESZ ZE MNĄ CHODZIŁ"??? Ja złapałem blue screena, byłem w stanie z siebie wydobyć tylko krótkie "CO?? XDDDD" i dłuższą chwilę zajęło mi zalogowanie się do rzeczywistości. Elka się zaczerwieniła i już w sumie po wszystkim? Nie, 10 minut później atakuje drugi raz! "Będziesz ze mną chodził"? A ja co? A JA JESZCZE JĄ OCHRZANIŁEM, że gada mi takie rzeczy przy całej klasie XDDD

No cóż. Trzeciej próby nie było, dotarło do niej że ma do czynienia z betonem #!$%@? nie do przebicia. Byłem w sumie normikiem ale zakochanym po uszy, w takim stanie ciężko myśleć racjonalnie. I tak mi przeszły koło nosa potencjalne seksy z Elką. Kilka miesięcy później związała się z Matim. Dresiarz powtarzający klasę, głupi jak but, palący, pijący. Bolało mie to jak #!$%@?. Chociaż tyle, że w sumie niewiele straciłem. Elka dzisiaj jest po odwyku (uzależnienie od amfy), Mati siedzi w pierdlu XD

#przegryw #zwiazki #stulejacontent #heheszki
  • 18
@Esubane tak mnie tym wpisem na refleksję zebrales. Jak sobie pomyślę, jakie dupeczki się we mnie kochaly w podstawówce i gimbazie, to strach xD. Już lepiej być tym przegrywem na początku i z czasem się ogarnąć, niż przesrac życie na samym starcie, w dodatku nie będąc tego świadomym xD.
@Inconsistent: ją łobuzy kręciły już długo przed tą akcją. poza tym jej stan końcowy to nie wina tego konkretnego Matiego. Myślę że gdybym nie speniał to niewiele by się zmieniło. Ot bziknąłbym ją, po czym i tak odeszła by do łobuza.