Wpis z mikrobloga

@duskhorizon
Ja mówię akurat o #seksy. Jestem w stanie zrozumieć brak chęci na igraszki kiedy #!$%@? Cię brzuch aż chce Ci się rzygać xD
Zachowania to nie usprawirdliwia ale ta dziewczyna o której mówię sama z siebie jest jebnięta xD

@sinusik
Ja tam jestem dumny i zadowolony z mojego zaganiacza. Dziękuję mamo, dziękuję tato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pani_Wladczyni: zbadaj sie na endometrioze jezeli Cie bardzo boli i przechodzisz okresy ciezko. Pomocny jest tutaj marker CA-125 ktory pomaga w diagnostyce. Niestety na to choruje, bol jest czasami nie do zniesienia.
Połowa facetów tu wypowiadających się miała jedna dziewczynę czy co? Są laski, które przechodzą bardzo łagodnie (byłem z taką co nawet nie wiedziałem jak ma jeśli mi nie powiedziała), a są takie, że lepiej się nie zbliżać no gryzie. No i to nie jest ich wina, po prostu organizm inaczej reaguje.
@Merkava: kobieta podczas kilku dni okresu traci 70-80 ml krwi. To nie tak dużo. Faktycznie może to wyglądać trochę strasznie, szczególnie jak krew się rozmaże jeszcze po nogach czy brzuchu, ale wciąż mnie to nie przeraża.
@Achaa: Masz rację, z drugiej strony na jeśli miesiączki są dla Ciebie tak bardzo dokuczliwe że zabierają Ci te 5 dni w miesiącu (czyli 1/6 życia) uniemożliwiając Ci sensowne funkcjonowanie, to myślę że warto skonsultować się z ginekologiem. Wiadomo że nie zawsze, nie każdemu itp itd ale z tego co wiem to tabletki antykoncepcyjne są wykorzystywane również do ustabilizowania i zredukowania skutków miesiączki.
@mgnm bo każdy różowy przechodzi okres inaczej. Jedne są lekko marudne, inne wrzeszczą i rzucają przedmiotami, po niektórych nic nie widać, a niektóre aż wiją się z bólu (tyłozgięcie macicy). Ty miałeś szczęście trafić na taką, która przechodzi go delikatnie.

Zaufaj mi, jestem certyfikowanym najlepszym przyjacielem. Trochę się o tym nasłuchałem.
@Bibimbap: powinno brzmieć: "jak czytam komentarze na wykopie to zaczynam poważnie wątpić w inteligencje ludzi".

Różowe tutaj tez potrafią walić takie dyrdymały :)