Wpis z mikrobloga

#feels #gorzkiezale
#przemyslenia #przegryw
xD
Miałem 13-15 to zamiast wychodzic na dwór i się bawić to siedziałem i gniłem w tym #!$%@? domu jak jakis zjeb #!$%@?.. co za #!$%@? tuman #!$%@? to się w głowie nie mieści..
Boze ja chce reset prosze #!$%@?..
Nie to jest niemożliwe wieżcie lub mnie ale nigdy w zime nie wyszedłem pieszo tak o się przejść xD
Rozpłacze się w #!$%@? to jest tak smutne gdy grałem w metina inni się bawili i gadali zapraszali na ogniska a ja dupa wołowa siedziałem w domu no ok 13-15 tak wyglądało życie trudno.. ale 16-20 średnia szkoła i dalej to samo? xD #!$%@?
alkohol, miejsc do zwiedzania gdzie inni byli 5-7 lat temu to ja #!$%@? dopiero teraz odkrywam, a to jest wieś xD

inni już mają dzieci.. i to w wieku 21 lat a ja dopiero zaczynam uczyć się życia( ͡° ʖ̯ ͡°)(,)(,)(,)
  • 5
@mmdnnn: Stary nie #!$%@?. Ja tez zamiast poznawać nowych ludzi, pójść na imprezę czy ognisko grałem w gry. Od jakichś 3 lat skończyłem z graniem nałogowym...bo tylko o tym myślałem ze musze sobie pograć a to w civke a to w czołgi a to csa . Siedziałem w internacie i tylko komputer i browar i tak kilka lat. Ale nadarzyła sie okazja by zmienić swoje zycie.A teraz mam 30 lat. Prace