Wpis z mikrobloga

-bądź mną
-ostatnia klasa #licbaza , zakumpluj się z najlepszy #rozowypasek w klasie
-pod koniec roku jesteście najlepszymi przyjaciółmi
-koniec roku szkolnego uświadom sobie, że się w niej zakochałeś
-zdecyduj powiedzieć jej to na balu maturalnym
-"Jesteś moim najlepszym przyjacielem anon, jesteś bratem, którego nie miałam" przegrywface.jpeg
-#!$%@? sie na balu w celu odreagowania
-wakacje, okupuj #nocnazmiana
-dzwoni telefon, #!$%@? "siostra" ze smutkiem w głosie "anon właśnie dostałam kosza w klubie, nawet nie chciał mi postawić drinka"
-#!$%@?, "spróbuj podbić do kolejnego, może teraz będziesz miałą więcej szczęścia"
-rozłączyła się
-dwa tygodnie później spotykacie się przez przypadek na mieście
-ona cała szczęśliwa "pamiętasz anon jak kazałeś mi podbić do innego gościa? zrobiłam to, jesteśmy od tygodnia razem"
-"przegrywmocno, tak się cieszę z twojego szczęscia"
- strać z nią kontakt
-dwa lata później dostań zaproszenie na jej ślub z gościem do którego kazałeś jej podbić
-#!$%@?
#pasta #miud #truestory #tfwnogf
  • 12
  • Odpowiedz
@Tendonis:
"-dzwoni telefon, #!$%@? "siostra" ze smutkiem w głosie "anon właśnie dostałam kosza w klubie, nawet nie chciał mi postawić drinka"
-#!$%@?, "spróbuj podbić do kolejnego, może teraz będziesz miałą więcej szczęścia""

Wiem że to zarzutka, pasta, itd ale koleś który to pisał powinien się cieszyć że się nie zadaje z idiotką która #!$%@? podrywa facetów w klubie:)
  • Odpowiedz
@Jokker: Pasta jest smutna tylko dlatego, że osoba w której zakochał się autor pasty znalazła sobie faceta i wyszła za niego za mąż. Chyba wszyscy wiemy jak boli to, że ktoś w kim jesteśmy zakochani sobie kogoś znalazł.
  • Odpowiedz
@Tendonis: Oczywiście że każdy tak miał, każdy to zna, ale przecież to że jakaś tam nasza ukochana sobie kogoś znalazła to nic nie znaczy, bo my też zaraz poznajemy nowe kobiety i też zaraz będziemy w nowym związku. Więc moim zdaniem to nie smutna pasta a właśnie pozytywna - nie chciała go dziewczyna która "#!$%@?" podrywa facetów w klubie - dobrze że tak wyszło i on dzięki temu sobie mógł znaleźć
  • Odpowiedz
@Jokker: > Oczywiście że każdy tak miał, każdy to zna, ale przecież to że jakaś tam nasza ukochana sobie kogoś znalazła to nic nie znaczy, bo my też zaraz poznajemy nowe kobiety i też zaraz będziemy w nowym związku.

To już zależy od człowieka xD

Nie no, mówię, że dla mnie smutna jest jedynie ze względu na ten smutek po dowiedzeniu się, że nasza ukochana sobie kogoś znalazła i tyle.
  • Odpowiedz
Nie no, mówię, że dla mnie smutna jest jedynie ze względu na ten smutek po dowiedzeniu się, że nasza ukochana sobie kogoś znalazła i tyle.


@Tendonis: To tak, ale nie po dwóch latach;)
  • Odpowiedz