Wpis z mikrobloga

  • 5
#knifeboners i może #cebuladeals ?
W Biedronce nóż składany za 14,99 PLN.
Materiał ostrza to " wysokiej jakości stal nierdzewna" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Reszta aluminium, do tego pokrowiec. Nóż ma zatrzask, klips. Leży w dłoni całkiem nieźle, przyjemnie ciąży (z pudełka: około 150g, mogę nie pamiętać dokładnie)
Po wyjęciu z opakowania jakość dobra. Zobaczymy jak się będzie sprawował.
kaosha - #knifeboners i może #cebuladeals ?
W Biedronce nóż składany za 14,99 PLN.
Ma...

źródło: comment_XpDLaYIzPKqDTbBFpPggucOzGxvPxpjh.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@bauwan: ja tam mam fioła lekkiego na punkcie noży, scyzoryków itepe. Mam bardzo podobny, pewnie od tego samego majfrienda, kupiony z militariów za 50 pln. Na pierwszy rzut oka niewiele się różnią. Prawdziwe pytanie to jakość ostrza, którego teraz nie przetestuję, ale nie jest to jakaś cienka blaszka, więc może da radę.
  • Odpowiedz
@kaosha: no właśnie ja też i na razie kończy się to na "ale ładny, kupiłbym", ale teraz mam ochotę skoczyć do biedronki sprawdzić, czy jest na moim zadupiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: nie spodziewałbym się turbo jakości za paczkę fajek, ale z drugiej strony raczej nie będę potrzebował ciąć kadłuba kontenerowca żeby się wydostać na wolność, ani robić nagłej operacji wycięcia wyrostka koledze na biwaku.
Wystarczy że se jabuszko obiorę i powbijam w pieniek dla zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaosha raczej nie poleca się sprężynowow w niskim budżecie. To zawsze badziew. Ale są noże z fliperem które otworzysz równie szybko, a w razie czego nie straszą też ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) najtańsze sprężyny które bym mógł polecić to ganzo za jakies 150 chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) spoko flipery z sanrenmu, ganzo gdzieś 80 zł. Jakieś proste linerlocki już od 30,40
  • Odpowiedz
@kaosha: Zamiast sprężywowców, w których mechanizm zawsze jest mało wiarygodny, a samo ostrze jest mocno narażone na wszelaki BP, pomyśl o nożu np od firmy Kershaw - mają wspomaganie otwierania kołkiem lub flipperem - nazywa się to SpeedSafe i praktycznie otwiera nóż za Ciebie.

W budżecie 250zł powinieneś bez problemu znaleźć ich flagowy budżetowy model - Kershaw Link.
  • Odpowiedz