Wpis z mikrobloga

@Patolonix: I co by dalej robił? Poszedł do normalnej pracy? Przecież on ma dwie lewe ręce...

Grubas jest chytry, przywykł do dużej kasy i zrobi wszystko, by źródełko nie wyschło. Trzeba go tylko wziąć na przetrzymanie i w ogóle nie donejtować, dopóki nie wrócą ciekawe streamy...
@vegeciak: Powiem jakby to wyglądało z mojej perspektywy. Gruby najpierw opowiadałby jak to nie doceniamy tego co ON dla nas robi, potem zamulałby przed kompem i wegetował, a potem zaczeliby odchodzić widzowie. Tak to skończyłaby się era maagicala, ale nie bo zawsze znajdzie sie jakaś ameba umysłowa co wezwie wszystkie możliwe służby takie jak pogotowie czy straż, może #!$%@? GROM do tego i oddziały AT...ostatnio zauważyłem, że większe dymy robią jego
ostatnio zauważyłem, że większe dymy robią jego widzowie niż on sam


@Patolonix: Też to zauważyłem... Teraz dymy generują np. widzowie, Łysy, Gocha, sąsiedzi. Na początku remontu było inaczej - grubas był bardziej aktywny i on też "rozkręcał" streamy.

Moja (i nie tylko) diagnoza jest taka, że kiedyś zarabiał mało, więc robił wszystko, by przyciągnąć widzów i kasę.

Teraz ogromne donejty dostaje nawet wtedy, gdy nie ma go w mieszkaniu albo gdy