Wpis z mikrobloga

@ptasiek2: @BlodyINC: @SuperMaslo: @Taki_tam: Tak netto + jakieś tam typowe dodatki multisporty opieka zdrowotna itd. Okolice Krakowa. Właśnie o doświadczenie mi chodzi bo skille mam dobre, excela ogarniam, testy numeryczne nawet do wielkiej 4 dałem rade tylko, mam słaby angielski i tam odpadłem.
  • Odpowiedz
@BlodyINC: Mam jeszcze zapisane kilkanaście ofert pracy co bardzo dobrego angielskiego nie potrzebują, ale muszę dać odpowiedź.
@skejna: Nie jest tak źle że całkiem nie ogarniam, ale trochę wstyd (choć cały czas się uczę)
@worldmaster: Dotychczas nie wydawałem dużo, ale życie studenckie, a 40h pracy będzie inaczej kosztować. Ceny pokoi w okolicach pracy są strasznie wysokie.
  • Odpowiedz
@segate: Audyt i SSC? Powiedz coś więcej bo to bardzo różna praca zależnie od celu i klienta. Tak się składa że rynek trochę znam.
Big4? Zewnętrzny? Wewnętrzny? Wyjazdy czy stacjonarny? Asystent czy praktyki?

@segate: A, i jak korporacja to 2800 za pół roku nie jest gwarantowane. To obietnica, a obietnice bez papierka są nieważne.
  • Odpowiedz
Nigdzie nie wspomniałem że to SSC, to firma audytorska. Wyjazdy z pewnością będą z racji specyfiki pracy. Staż (czyli tyle samo roboty co asystent)

@skejna:
  • Odpowiedz
@Opioider: Zdaję sobie sprawę że Kraków jest teraz wielką maszynką do mielenia dokumentów dla całej Europy. Magister, ale licencjat miałem z całkiem innej branży, wiec na dobrą sprawę finansów uczyłem się tylko 2 lata.
  • Odpowiedz
@segate: Firma audytorska powiadasz. Czyli zewnętrzny i praktykant na busy season. Więc tak - będziesz #!$%@?Ł. Wzrost zarobków dopiero jak się sprawdzisz o ile wytrzymasz pół roku. Nie wyrabiaj sobie opinii o branży bo tak wygląda tylko audyt zewnętrzny.
I potraktuj to jak pańszczyznę bo stawka godzinowa może wyjść #!$%@?. Daje trochę kopa w karierze na początku jeśli jesteś kumaty. Nie ma wstydu w zostaniu tam pół roku i spieprzeniu dalej
  • Odpowiedz
@skejna: Chyba, tak zrobię. Chociaż już teraz widzę że szukają ludzi do wewnętrznego. Tylko trzeba mieć jakieś doświadczenie.
W jaki sposób będzie wyglądać to zapier,dalanie ?
  • Odpowiedz
@segate: Firmy audytorskie nie robią wewnętrznego. To doradztwo oraz dostarczanie ludzi tam gdzie ich brakuje firmom. Audyt wewnętrzny to wewnętrzna funkcja w korporacjach.

#!$%@?... 10 godzin u klienta, potem 4 w hotelu. Excel i rzeczy proste - za to w #!$%@?, bo nic innego się nie daje stażyście. Ewentualnie trudniejsze które wiadomo że #!$%@? bo nie masz do tego kwalifikacji, ale nikomu na tym nie zależy żeby było dobrze.
  • Odpowiedz
@skejna: Rozróżniam wewnętrzny i zewnętrzny i czym się zajmują formy audytorskie. Ze szukają ludzi do wewnętrznego, miałem na myśli inne firmy rekrutujące do działu kontroli wewnętrznej u siebie.

Jak to są proste rzeczy i excel to co zajmuję tyle czasu ze 10-12 godzin trzeba zapieprzać w sezonie?
  • Odpowiedz