Wpis z mikrobloga

@Kielek96 aż mi się przypomniało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Środek Zimnej Wojny. USA, obawiając się ataku ZSRR, szkolą szpiegów, by zdobyli informacje. Kurs kończy najlepszy z najlepszych wśród najlepszych. Dzień odprawy. 
- Listen! - mówi dowódca - Twoja mission jest top secret i very fuckin' important. Twoim celem jest dotrzeć do Moscow i zdobyć top secret information na temat planowanej invasion! Potem nasz łącznik we Vladivostok załatwi Ci
@szalony_jozef
@matthew
@EpicSilence

Środek Zimnej Wojny. USA, obawiając się ataku ZSRR, szkolą szpiegów, by zdobyli informacje. Kurs kończy najlepszy z najlepszych wśród najlepszych. Dzień odprawy. 
- Listen! - mówi dowódca - Twoja mission jest top secret i very fuckin' important. Twoim celem jest dotrzeć do Moscow i zdobyć top secret information na temat planowanej invasion! Potem nasz łącznik we Vladivostok załatwi Ci powrót do USA. Zrozumiałeś? 
- Yes, sir! Znaczy... Da, tawarisz
@Kielek96: to koleś z Ghany wychowany w usa i pracujący u nas w jakiejś firmie "analitycznej" tyle wiem bo koleżanka, która się z nim puka więcej mi nie powiedziała albo mnie on nie interesował. I dodam jeszcze, że koleś jest bardzo cierpliwy i dobrze wychowany, ma normalne podejście do kobiet albo mu bardzo zależy albo sex mają świetny, bo ja już jej powiedziałem że po 2 tygodniach z pewnością bym ją