Wpis z mikrobloga

@dzuzahh: ale co, widać opcje których nie się użyć? czasem tak się zdarzy jeśli czegoś nie wykryje (brak sterowników), jednak złego trybu nie da się użyć, będzie czarny ekran.

Tylko o co chodzi z pełnym ekranem, dobrego trybu jednak brakuje? jeśli tak to może jakaś niezgodność karty graficznej lub monitora, nie wszystkie rozdzielczości obsługują.
  • Odpowiedz
@wkto: tak, widać te opcje. mam tak od dobrego miesiąca a nigdy wcześniej nic się nie wydarzyło podobnego. sterowniki sprawdzam codziennie czy są zaaktualizowane.
wyświetla mi w rozdzielczości większej niz mam ustawioną oraz mój monitor obsługuje przez co mam komunikat na czarnym tle ,, Out of range". jedyne co ratuje mój komputer wtedy to alt+tab albo resetowanie systemu.
  • Odpowiedz
@dzuzahh: to można się upewnić czy opcja jest zaznaczona - w stylu: "ukryj tryby których monitor nie może wyświetlić". Może w Windows albo w panelu karty graficznej. Albo patrzeć czy są jakieś sterowniki od monitora.
  • Odpowiedz
@dzuzahh: to bym patrzył za sterownikiem do monitora, bo na screenie widać "Standardowy monitor inny niż PnP", czyli system nie ma pojęcia co to za monitor. Albo może monitor teraz inaczej jest podłączony (jak karta graficzna ma kilka wyjść i różne kable, to można sprawdzić inne połączenie).
  • Odpowiedz