Wpis z mikrobloga

@ponton: dodałam 2 dni temu rekordy TXT w celu weryfikacji SSL-a i do tej pory nie widać zmian (tak, wykonałam flush DNS). Do tego nie można ustawić TTL. Już transferuję na OVH. Dzięki wszystkim:)
@FailedNormie: jak to było z tym uderzeniem #!$%@? o twarz, żeby zauważyć sarkazm?;)
  • Odpowiedz
@sweet-candy: A tak serio: czy dowiedziałaś się czegoś więcej na temat dostępnych domen dzięki umieszczeniu obrazka "programmer girl"? Nie mogę pojąć, dlaczego podczas pytania o domenę trzeba podkreślić swoją płeć :)
  • Odpowiedz
@bolinoga: chodziło o wyróżnienie pytania, zależało mi na szybkiej odpowiedzi. Kiedyś miałam problemy z OVH, ale może się nieco zmieniło. Zresztą specyfika branży - jestem SEO managerem we własnej firmie:)
  • Odpowiedz
@sweet-candy: Czyli ktoś polecił Tobie firmę, z którą miałaś problemy, ale wolisz zaufać randomkom na wykopie zamiast sprawdzić kilka stron w Google, aby ponownie nie wpakować się w problematyczny hosting. Przy okazji jeszcze pochwaliłaś się stanowiskiem (ok, rozumiem, pozycjonowanie i pytanie na mirko pasuje) i tym że prowadzisz własną firmę.

Wiemy o Tobie już całkiem dużo, a Ty dalej nie znalazłaś optymalnej odpowiedzi na swoje pytanie, więc ostatni raz trochę
  • Odpowiedz
Kiedyś miałam problemy z OVH


@sweet-candy: też z nimi miałem zawsze problem, przeniosłem się do hekko.pl , ale ostatnio trochę podrożało od kiedy pochłonęli biznes-host i coś tam jeszcze. Ale nadal bardzo polecam
  • Odpowiedz
@sweet-candy: Aktualnie tylko OVH mają najtańsze domeny .pl a i od kilku lat robi się duuuużo lepiej z supportemi obsługą klienta. Jakbyś miała jakieś pytania czy problemy to zapraszam priv chętnie pomogę.
  • Odpowiedz