Wpis z mikrobloga

@Tadzimierz:
@Mesosfet:
Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd - nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w
  • Odpowiedz
@Mesosfet: znam ten ból, jak broniłem inżyniera to pewnego dnia zadzwonili o godzinie 10, ze mam sie stawić na 11. Też szok, wtedy sie szybko zebrałem, ale drugi raz tak w #!$%@? bym sie nie dał zrobić. Poszukaj w regulaminie studiów czegoś na temat ile dni wcześniej masz zostać poinformowany o terminie obrony i złóż zażalenie.
  • Odpowiedz
@OstatecznyArgument rozumiem, że nick zobowiązuje, ale zapytam. O co walczyć? Przecież każdy może powiedzieć, że mi termin nie pasuje i wnioskować o inny tylko po co? Obrona to formalność i według mnie fajtłapą życiowa to trzeba być żeby to odwlekać albo co gorsza nie zaliczyć.
  • Odpowiedz