Wpis z mikrobloga

Co tu się właśnie #!$%@?ło, kobietom #!$%@? na stare lata. Wsiadam do autobusu Krakow-Ustrzyki Dolne. jedna kobieta zajęła dwa miejsca przed sobą torbami i jedzeniem a siedziała z tylu z psiapsułką. Myśle pewnie zaraz jakieś ciotki dojdą, I nagle wpada ona cała na biało,jeszcze lepszy babsztyl i bez żadnej pucki #!$%@? te torby i zajmuje miejsce. Właścicielka drze ryja że ona tam siedzi, ze to jej rzeczy, a ta druga ze stoickim spokojem i kamienną twarzą skalda swój żakiecik i pokazuje palcem na #!$%@? torbyXD nie powiedziała ani słowa. inba z rana pierwsza klasa. Obie #!$%@?, pierwsza bo zajmuje miejsca siedzące torbami a druga że bez żadnego zapytania wbija sie w ewidentnie zajęte miejsce. Ja osobiście myślałem ze to miejsce jest trzymane dla kogoś i bym najpierw zapytał, ale co ja tam wiem o życiu:p Prawda jak świat stara:
"Stare baby #!$%@?ć prądem" #grazynacore #bekazpodludzi #wtf #robaki #polaki #cebulaki
  • 27
@wicek654: aj tam od razu #!$%@?ć. Przełożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście nie było by to tak, że wchodzę, widzę torby i je wywalam. Chwila dla orientacji w terenie, czy właśnie ktoś zaraz tam nie przyjdzie, nie usiądzie.
Po chwili po prostu je przestawiam, bo nie widzę siebie pytającego po kolei wszystkich podróżujących, czy to przypadkiem nie ich torby.
Jakby ktoś przyszedł, powiedział że to jego miejsce