Wpis z mikrobloga

@Kacorek: Co mi ma to wytłumaczyć? Że jest ignorantem obrazajacym z góry wszystkie feministki? Równie dobrze mogę powiedzieć, że bycie prawicowcem.lewicowcem jest idiotyczne. A to, że wizyta moze byckorzystna dla Polski nie znaczy, że jakaś grupa ludzi ma nie wyrazać swoich poglądów. Jakby był zbrodniarzem to teżby nie można było bo się opłaca? A jeśli jednak by można było to gdzie jest granica? Dla nich to są ważne rzeczy. A
  • Odpowiedz
@zenon1002: Czegoś Ty się najadł? Wiesz co to są związki przyczynowo-skutkowe?
@amator_kwasnych_zelek: Rzeczy. Tak. Bo jest. Wiesz, że nasz kraj jest w ciemnej dupie? Może by tak pomyśleć i zrobić coś dla dobra ogółu? Dla mnie ważne jest mycie deski do krojenia po krojeniu pomidora i nie robie z tego ogólnopolskich manifestów. Prawda, że nie pierwszyzna ale serio musimy się pokazywać jako kraj wieśniaków i zacofańców (którymi 90%
  • Odpowiedz
Może by tak pomyśleć i zrobić coś dla dobra ogółu?


@Kacorek: ale co mnie interesuje dobro ogółu? Ja mam ten ogół w dupie, wystarczy, że płacę w miarę uczciwie podatki. Jak zechcę sobie urządzić manifestację z powodu krzywego ryja jakiegoś polityka to wolno mi i tyle.
  • Odpowiedz
@zenon1002: Na tym polega demokracja™, że kiedy prezydent obcego państwa przyjeżdża z wizytą dyplomatyczną, środowiska dzielące nie tylko poglądy, cele i metody działania, ale i źródła finansowania ze swoimi odpowiednikami z tego państwa, dosłownie kopiują narrację swoich zachodnich (a raczej internacjonalistycznych) kolegów i działają z taką zajadłością, jakby Trump miał osobiście wieszać pedałów na placu defilad.
Co nie zmienia faktu, że Trump najprawdopodobniej nie jest „niezależnym” prezydentem. Potwierdził swoją lojalność
  • Odpowiedz
@Kacorek: Protestowanie przeciwko Trumpowi to zafocanie? Błagam Cię xD Zacofanie to jest twierdzenie, że protesty nie są częścią demokracji, a tak się składa, że w UE i USA ją mamy. Mamy być poważnym krajem czy gównokraikiem z kompleksami, który boi się, że nie spodoba się u nas mocarzowi z zachodu i dlatego trzeba siedzieć cicho i nie protestować nawet w słusznej sprawie xd
  • Odpowiedz
@MarsVolga:

Potwierdził swoją lojalność wobec ustalonego w USA porządku rzeczy atakiem na Syrię


Zgadzam się w 100%

@Kacorek @misgrys W każdej dużej społeczności będą różni ludzie. Ekstremiści religijni, radykalni komuniści, faszyści, rasiści. Trzeba się z tym pogodzić. A co jeżeli społeczność muzułmańska będzie chciała przeprowadzić manifestację za wprowadzeniem prawa szaria w Polsce? Zabronisz? Zabronisz ludziom wyrazić swoje poglądy w demokratyczny sposób nawet jeżeli nawołują do likwidacji demokracji?
  • Odpowiedz
@zenon1002: Jak coś skłania Cie do robienia protestu żeby wprowadzić szariat w Polszy to jest to skazane na porażkę z góry + można nieźle oberwać. To jest brak głowy. Ale jeżeli robisz protest o obniżenie podatków to już bardziej z sensem + szanse na oberwanie są dużo mniejsze. Widzisz subtelną różnice?
  • Odpowiedz
żeby wprowadzić szariat w Polszy to jest to skazane na porażkę z góry + można nieźle oberwać


@Kacorek: lata temu marsze LGBT w Warszawie groziły podobnym efektem a jednak się nie poddali, klimat nieco się zmienił i teraz w manifestacjach bierze udział po 50 tys. osób a kontrmanifestanci skandują swoje hasła na trasie przemarszu a nie rzucają cegłówkami. Jak widzisz kropla drąży skałę. Skąd masz pewność, że z szaria nie
  • Odpowiedz