Wpis z mikrobloga

Coś się tu mocno popierniczyło... Jak do tej pory jedyny (były) detektyw z upoważnieniem robi karierę disco, gepardy, MG, KR chyba własne prywatne wojny toczą, podobno strasząc internautów pozwami i wyciągając prywatne rzeczy... @dioxyna i @1korner (łącznie ze mną) podkładają się, ośmielając dopuszczać nieprawdopodobne zachorowanie dziewczyny, które bez "żółtego" papierka będzie niemożliwe do weryfikacji...Nikomu przy okazji nie narzucając własnego zdania. Prokuratura z Jeleniej dopiero po pół roku oskarża kretyna, który w Sylwestra rozjechał biedne dziewczyny (chodzi o ewidentną winę) @gigaset traci cierpliwość i nie może doczekać się tłumaczeń (wcale się nie dziwię, ale na miejscu biegłych to ja chętnie bym zerknęła na środki podane w szpitalu, oraz przy balsamacji, która to jest inna u każdego, tak żeby wiedzieć co badam, a przy okazji obejrzała przetłumaczone opisy chociażby Ct, tak dla porównania...By móc wydać końcowe orzeczenie posekcyjne...) @stopmanipulacji1111 dzielnie z całych sił walczy o sprawiedliwość..., @grejfrut przez chwilkę wziął w krzyżowy ogień pytań chyba niewinna osobę ;) (notabene przypuszczenie o stanie dziewczyny wyszło raczej od lekarza/lekarzy nawet na piśmie, potem powtarzane przez rezydenta). A tymczasem w Marsa podtopiło/utopiło dwoje Polaków (26.06 nie wiem co za arabskim to pisane, trzy różne tłumaczenia i trzy różne wersje lakonicznego info, u nas cisza), szpital w Marsa ma co robić, bo mniej więcej w tym samym czasie trafił tam postrzelony główny śledczy tamtejszej policji, w związku z nielegalnym wydobyciem cennego kruszcu...Może trafił też do 307... Nasze media dzielnie dawkują nam informacje, tnąc i mieszając scenki szpitalne niemiłosiernie (arabskie na początku maja twierdziły, że szpital udostępnił wszystko, tylko nie wszystko u nas poszło, potem po rozmowie lek. na wizji, ichni prokurator zabronił im kontaktu z mediami....) Pozytywnie z notatek policyjnych wynika, że posiadają pełny monitoring hotelowo-szpitalno-lotniskowy. Nie wiem, czy on też tłumaczenia wymaga;)
Chodzą słuchy, że fryzjer wrócił do pracy... @Evergreengo może się wybierzemy, bo ja też się nie mogę zdecydować z tych strzępów (podobno faktów) czy człek godny zaufania ;)
Na wieczór polecam poskładany horror szpitalny, jeśli ktoś nie widział..
https://m.youtube.com/watch?v=H8ptEkRQCns
W ogóle na tym kanale też kilka innych krótszych składanek.
Wg. mnie film zawiera kilka błędów, chodzi mi o piętra, tam gdzie zanoszą ręczniki, bandaże jak już niepotrzebne towarzystwo wychodzi, to właśnie jest 307... Potrzebne potwierdzenie z innych (tam gdzie da się przetłumaczyć zielone szlaczki. przy okazji ta recepcja/winda też chyba nie jest na parterze...noszenie za ręce.) W ramach ciekawostki, najwcześniejsza podawana godzina "wypadku" to 3, na samej wypisce z port Ghalib jest 3:30, w później realizowanym programie jakoś cofa się ten czas....
Ewidentnie coś się tu popierniczyło.... Niestety tylko nie wiadomo dalej w którą stronę.....Więc cierpliwie czekam, jak nadal będzie cicho, proponuję wzmożyć nasze dyskusje, bo to właśnie tu robimy.. Rozmawiamy i się zastanawiamy...;) I dopiero później wyciągnąć transparenty;)
To wpis, troszkę przerywnik, z niewielkim przymrużeniem oka, w poszukiwaniach winnego/ej/ych.... nie oskarżajmy się, przecież podobno wszystkim chodzi o to samo...
Pozdrawiam, wszystkich z tagu, bez wyjątku;)
A ja tymczasem, może wrócę do 5 minuty i migowego głównej prowodyrki zamieszania.....Co by nie zabrakło różnych teorii;)
#magdazuk
  • 194
@33t: Tez obserwuje te akcje Lampartow i internautow, powycinali cale dyskusje, zostawili tylko przychylne. Teraz czesc internautow ( zwlaszcza adminow grup o Magdzie ktorzy maja inne zdanie niz Leopardy, czy osoba ktora wystawila im jedna gwiazdke na fanpejdzu) dostalo jakies dziwne karykatualne pisma niby od prawnego zaplecza Lampartow (pf z ktorego powysylali juz jest stracony i fb go skasowal). Wiec , albo Leopardy chca postraszyc wszystkich ktorzy sie do nich dobieraja
@dioxyna: Szczerze powiem, że zaczynam się gubić kto kogo, którym fejkiem w kogo rzuca... ;) Ale jest głośno a stricte o sprawie Magdy trochę ciszej, bardzo cicho....
@33t: Dzięki za dobre słowo, chociaż ten wielokropek to pewnie moja nie zawsze udolna walka,( ale szczera), mimo wszystko dzięki za pewne "podsumowanie" sytuacji , co prawda Twoim okiem, ale wskazuje jednak na zdeterminowanie kilku osób.
Przeczytaj sobie, bardzo ciekawe podsumowanie afer w tzw modellingu i z udziałem prominentnych osób, plus zakończenie wątkiem MŻ http://pinkpantherii.salon24.pl/777571,handlu-kobietami-ciag-dalszy-czyli-seksafera-reaktywacja
@33t: Jest jedna rzecz, która mnie osobiście bardzo zastanawia: jeśli spojrzymy na te informacje, które zostały oficjalnie potwierdzone, to jest jedna informacja, która absolutnie nie pasuje to tezy wyskakiwania z okna, mianowicie obrażenia na ciele Magdy.

Mój szwagier, lekarz chirurg, który pracował ponad 15 lat na oddziale ostrego dyżuru - Unfallchirurgie / Notambulanz tu w Niemczech, nie miał o całej sprawie M, Żuk żadnego pojęcia. Szwagier jest Niemcem a w niemieckich
@FuKo76: I tu jest właśnie "pies pogrzebany" a chciałoby się powiedzieć zaufanie do wymiaru sprawiedliwości.Nie wiadomo i długo wiadome nie będzie. Stąd przypuszczenie o zamiataniu sprawy + ciągły nacisk na sekcję, która wykarze chyba tylko zręczność w balsamowaniu zwłok..dziwnie w mediach już dawno podawano informację, że " chyba nigdy nie poznamy prawdy".Głuchy i ślepy zastanowiłby się skąd od razu taka lansowana teza. Czekają na tłumaczenie.z. Arabskiego...to już tylko kwestia czasu jak
@stopmanipulacji1111: ogólnie zgoda! zaufanie przez to cierpi... Na temat balsamowania - chyba już gdzieś tu o tym pisałem: Był tu w Niemczech głośny przypadek, młody chłopak zginął gdzieś w górach w czasie urlopu, nie pamiętam jaki to był kraj, Szwajcaria, Włochy lub Hiszpania, Jego zwłoki były transportowane samolotem, i w prasie było takie sformułowanie, że zwłoki zostały zabalsamowane z powodu lotu samolotem. Było to na początku tego roku, grubo przed sprawą
@FuKo76: Obrażenia tylko lewej strony wyszły od disco detektywa, solczak mówił o prawym płucu (poprawcie jak się mylę). (Przy okazji w Hurghadzie w końcu osobiście pojawia się z nim polska koordynatorka biura). Z info. Magda miała generalnie uraz klatki piersiowej, ręki, nogi no i głowy z c,ego ten pierwszy stanowił największy problem, jeżeli pod oknem był taki syf, jak pokazany na filmiku z pielęgniarką, to uraz obronny mógł być niewielki.... https://youtu.be/2AO0NqPpQpk
@FuKo76: @33t Nie jest wymagana balsamacja.
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA 1)
z dnia 27 grudnia 2007 r.
w sprawie wydawania pozwoleń i zaświadczeń na przewóz zwłok i szczątków ludzkich

Na podstawie art. 14 ust. 7 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295, z późn. zm. 2)) zarządza się, co następuje:

§ 1.

Rozporządzenie określa:
1) szczegółowy sposób i
@33t: Już DWADZIEŚCIA RAZY udowadniałem podając wszystkie obowiązujące przepisy, że to jest WIERUTNA BZDURA. Żadna balsamacja nie jest wymagana w polskim prawie. To są wewnętrzne wymogi NIEKTÓRYCH LINII LOTNICZYCH na świecie, koniec i kropka.

Jedynymi wymogami polskiego prawa w zakresie transportu zwłok drogą lotniczą to hermetycznie zamknięta (zalutowana) trumna wyłożona odpowiednim materiałem chłonnym, zabezpieczona przed przesuwaniem się w czasie transportu, umieszczona w części w której nie znajdują się siedzenia dla pasażerów,
@gigaset: to nie do mnie z tym...Podałam linka do rozmowy, gdzie także konki pisze o mrożeniu..Ja do balsamacji, czy jest wymagana czy nie, w ogóle się nie wypowiadam, linki podała też stopmanipulacji, i fajnie mnóstwo przepisów, jasny pogląd. Kropka.
@33t: nie od detektywa.....ale od dziennikarzy:
"Dziennikarze dotarli do raportu medycznego, który został sporządzony po śmierci Magdaleny Żuk, która w tajemniczych okolicznościach zmarła tydzień temu w Egipcie.

Od śmierci Magdaleny Żuk minął już tydzień i nadal nie wyjaśniono okoliczności jej tragicznej śmierci. Dziennikarze „Faktu” dotarli do raportu medycznego, z którego wynika, że Polka miała poważne obrażenia tylko po lewej stronie ciała – obrażenia głowy, płuco przebite żebrami i połamana w trzech
@FuKo76: Balsamacji wymagają niektóre linie lotnicze (a niektóre w ogóle nie przewożą zwłok, a jedynie urny z prochami). Nie wymaga tego żaden przepis prawa. Jedyne wymogi co do transportu zwłok określone są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia przytoczonym wyżej przez @stopmanipulacji1111 i nie nie występuje w nim taki wymóg. Każdy kto twierdzi inaczej PLECIE BZDURY bądź celowo dezinformuje.

Nawet gdyby linia lotnicza, którą przewożono zwłoki miała taki wymóg, wystarczyło przewieźć zwłoki samolotem
Podałam linka do rozmowy, gdzie także konki pisze o mrożeniu..


@33t: To nie podawaj linków do głupot tylko do prawdziwych informacji. Mnie już ręce odpadają od prostowania tej BZDURY co dwa dni od półtora miesiąca. Nie istnieje żaden prawny wymóg balsamacji, kropka.

i fajnie mnóstwo przepisów, jasny pogląd. Kropka.


Żadne mnóstwo przepisów. W Polsce reguluje to JEDEN przepis: rozporządzenie Ministra Zdrowia. A na pokładzie polskiego samolotu cywilnego obowiązuje polskie prawo, nawet
@33t: szukam gdzie to było, ale nie mogę znaleść - czytałem dokument po Angielsku, podobno z tego szpitala, w którym była po upadku. Tam były obrażenia jednej strony ciała, przede wszystkim lewej lub prawej strony klatki piersiowej i jednej nogi. Nie pamiętam nic o rękach - przedramienia, nadgarstki itd, a te były by normalnie połamane.

W sumie jest to wszystko nadal dziwne i pewnie dlatego na ten temat piszemy, bo pozostaje